Majdan oszukany?! "Musiałem poprosić o pomoc prawników"

Radosław Majdan liczył, że jego książka będzie hitem.
Majdan oszukany? Radosław Majdan liczył, że jego książka będzie hitem. Radosław Majdan był dumny, gdy ukazała się jego książka "Pierwsza połowa". Liczył, że tytuł stanie się bestsellerem. Ale do tej pory nie dostał honorarium. Były piłkarz był bardzo dumny z siebie, gdy ukazała się jego książka "Pierwsza połowa". Liczył, że tytuł stanie się bestsellerem. No i się przeliczył. Jak podaje "Na żywo", Majdan do tej pory nie dostał należnego mu honorarium. Były mąż Dody nie może ponoć dogadać się z wydawcą i nikt nie zajmuje się promocją książki. - Musiałem poprosić o pomoc prawników. W księgarniach pytają mnie, dlaczego nie ma "Pierwszej połowy" w hurtowniach. Codziennie odbieram telefony w sprawie spotkań autorskich i odmawiam, bo nie mam z kim ustalić dostawy książek na miejsc - mówi Majdan. Majdan nie traci jednak nadziei. Liczy, że jednak dogada się z wydawnictwem i jego książka okaże się hitem. Jak widać, nawet tak doświadczony jak Radek celebryta może zostać oszukany.

Były piłkarz był bardzo dumny z siebie, gdy ukazała się jego książka "Pierwsza połowa". Liczył, że tytuł stanie się bestsellerem. No i się przeliczył.

Jak podaje "Na żywo",Majdan do tej pory nie dostał należnego mu honorarium. Były mąż Dody nie może ponoć dogadać się z wydawcą i nikt nie zajmuje się promocją książki.

Musiałem poprosić o pomoc prawników. W księgarniach pytają mnie, dlaczego nie ma "Pierwszej połowy" w hurtowniach. Codziennie odbieram telefony sprawie spotkań autorskich i odmawiam, bo nie mam z kim ustalić dostawy książek na miejsc - mówi Majdan.

Majdan Radoslaw Radek

Majdan nie traci jednak nadziei. Liczy, że jednak dogada się z wydawnictwem i jego książka okaże się hitem. Jak widać, nawet tak doświadczony jak Radek celebryta może zostać oszukany.

kaj

Więcej o:
Komentarze (9)
Majdan oszukany?! "Musiałem poprosić o pomoc prawników"
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 8

  Nie ma w księgarniach, bo nie było chętnych, ale zawsze można dołączyć np. do "Gali" jako bonus.

 • koja

  Oceniono 8 razy 6

  Ten Radzio to ma pecha. Jak nie urok w Mielnie to s...czka z książką.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Chyba nikt nie potrafi mu powiedzieć, że napisanie książki wymaga trochę więcej umiejętności niż kopanie piłki i tłuczenie ludzi w barach...

 • cosma

  Oceniono 6 razy 2

  Radzia życiorys - kogo to obchodzi...!!! / palma mu odbija,,, / !!!

 • rabarbara

  Oceniono 1 raz 1

  "...i nikt nie zajmuje się promocja książki". Promocją czego?

 • resshin

  0

  Nie przeczytam jego książki? O Wydawco dzięki ci składam.

 • lk

  Oceniono 2 razy 0

  To on ku... umie pisać??

 • nasmiewacz

  Oceniono 10 razy -6

  www.beautyexpert.net.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX