Kinga Preis: Gacie w dół, palec w dupę!

Zapamiętacie?
Kinga Preis: Gacie w dół, palec w dupę Słowa aktorki w spocie do najnowszej kampanii na rzecz badania prostaty. "Gacie w dół, palec w dupę" - tę kwestię wygłasza z kamienną twarzą Kinga Preis. Wypowiedź jest elementem spotu w najnowszej kampanii na rzecz badania prostaty. "Gacie w dół, palec w dupę" - tę kwestię wygłasza z kamienną twarzą Kinga Preis. Jednak nie jest ona powiedziana w nieformalnej sytuacji, lecz stanowi element spotu do najnowszej kampanii na rzecz badania prostaty. Akcja kontrowersyjnego filmiku dzieje się w pubie i o dziwo o prostacie rozmawiają kobiety: Magdalena Popławska, Kinga Preis i Olga Bołądź. Podczas tych zaledwie kilku minut pada wiele bezpardonowych kwestii, nie brakuje też obrazowych opisów badania. Akcja, prowadzona przez Fundację Rak'n'Roll, ma upowszechnić tematykę badań prostaty i uczynić z nich normalny temat do rozmów. Zastanawiamy się jednak, czy takie mocne słowa nie przyniosą wręcz odwrotnego skutku.

"Gacie w dół, palec w dupę" tę kwestię wygłasza z kamienną twarzą Kinga Preis, jednak nie jest ona powiedziana w nieformalnej sytuacji, lecz stanowi element spotu do najnowszej kampanii na rzecz badania prostaty.

Leszek Lichota

Akcja kontrowersyjnego filmiku dzieje się w pubie i o dziwo o prostacie rozmawiają kobiety: Magdalena Popławska, Kinga Preis i Olga Bołądź. Podczas tych zaledwie kilku minut pada wiele bezpardonowych kwestii, nie brakuje też obrazowych opisów badania. Akcja prowadzona przez Fundację Rak'n'Roll ma upowszechnić tematykę badań prostaty i uczynić z nich normalny temat do rozmów. Zastanawiamy się jednak czy takie mocne słowa nie przyniosą wręcz odwrotnego skutku.

Rak n roll

A co Wy sądzicie o tej akcji? Czy taki sposób mówienia o badaniach profilaktycznych to dobre rozwiązanie?

 

zuz

Co sądzisz o kampani Fundacji Rak'n'Roll?