Kolejna Polka odniosła sukces za granicą! Joanna Kulig wyrasta na prawdziwą gwiazdę!

Polska aktorka w kolejnym zagranicznym filmie.
Joanna Kulig została prawdziwą gwiazdą Polka zagrała w filmie "Kobieta z piątej dzielnicy" u boku hollywoodzkich gwiazd Pod koniec września do kin wchodzi francusko-brytyjsko-polski film "Kobieta z piątej dzielnicy", w którym Joanna Kulig wystąpiła u boku hollywoodzkich gwiazd. Kolejny sukces aktorki Joanny Kulig! Pod koniec września do kin wchodzi francusko-brytyjsko-polski film "Kobieta z piątej dzielnicy", w którym nasza krajanka wystąpiła u boku hollywoodzkich gwiazd: Ethana Hawke'a (byłego męża Umy Thurman) i znanej m.in z "Angielskiego pacjenta" Kristin Scott Thomas. Kulig wciela się w rolę kochanki głównego bohatera (Hawke'a). Dla tej młodej, obiecującej aktorki to spore wyróżnienie. Kulig jest znana szerszej publiczności m.in. z filmu "Sponsoring", w którym zagrała obok Juliette Binoche, a także z roli w serialu "Szpilki na Giewoncie". To jednak nie koniec sukcesów na koncie utalentowanej Polki. Aktorka ma też zdolności wokalne, wzięła udział w "Idolu" i wygrała "Szansę na Sukces". Kulig możemy również oglądać w innych francuskich, a także niemieckich produkcjach. Aż dziw bierze, że Polka nie chałturzy, nie występuje w telewizjach śniadaniowych, ani nie opowiada o swoich wielkich zagranicznych sukcesach. Taka postawa nie jest obecnie zbyt popularna. My życzymy Joannie samych wielkich ról. Oby tak dalej!

Kolejny sukces aktorki Joanny Kulig! Pod koniec września do kin wchodzi francusko-brytyjsko-polski film "Kobieta z piątej dzielnicy", w którym nasza krajanka wystąpiła u boku hollywoodzkich gwiazd: Ethana Hawke'a (byłego męża Umy Thurman) i znanej m.in z "Angielskiego pacjenta" Kristin Scott Thomas. Kulig wciela się w rolę kochanki głównego bohatera (Hawke'a). Dla tej młodej, obiecującej aktorki to spore wyróżnienie. Gratulujemy!

Joanna Kulig

Kulig jest znana szerszej publiczności m.in. z filmu "Sponsoring", w którym zagrała obok Juliette Binoche, a także z roli w serialu "Szpilki na Giewoncie".

To jednak nie koniec sukcesów na koncie utalentowanej Polki. Aktorka ma też zdolności wokalne, wzięła udział w "Idolu" i wygrała "Szansę na Sukces". Kulig możemy również oglądać w innych francuskich, a także niemieckich produkcjach.

Aż dziw bierze, że Polka nie chałturzy, nie występuje w telewizjach śniadaniowych, ani nie opowiada o swoich wielkich zagranicznych sukcesach - taka postawa nie jest obecnie zbyt popularna. My życzymy Joannie samych wielkich ról. Oby tak dalej!

kaj

Więcej o:
Komentarze (9)
Kolejna Polka odniosła sukces za granicą! Joanna Kulig wyrasta na prawdziwą gwiazdę!
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 40 razy 38

  bo to prawdziwa aktorka jest ! a nie jakiś samozwańczy 'gwiazdorek' pretendujący do miana aktorki jak Weronka R. !!! robi to, co umie - gra w filmach z dobrymi aktorami ! a nie chwali się na prawo i lewo "wielką 3-minutową rolą !!

 • pan.malowany

  Oceniono 32 razy 28

  Latwiej zrobic kariere poza polskimi ukladami, ktore nie nie pozwola utalentowanej osobie wybic sie. U nas panuja bardzo niezdrowe uklady towarzyskie.

 • leila

  Oceniono 20 razy 20

  Co cóż jak u nas plastikowa Siwiec gwiazdorzy i opowiada dyrdymały dla prostaków, to co się dziwieć że kto zdolniejszy to szuka drzwi wyjściowych z takiego prostackiego rynku- jakim jakim jest nasz kraj.

 • ina.

  Oceniono 23 razy 19

  Powinno być "za granicą". Tylko jako rzeczownik "zagranica" (oznaczający obszar położony poza granicami kraju ojczystego) piszę się razem. Tak się zastanawiam, czy pracownicy Plotka mają wykształcenie dziennikarskie albo polonistyczne? Czy mają jakiekolwiek wykształcenie?

 • noni

  Oceniono 13 razy 13

  Bardzo się cieszę! Zawsze ją lubiłam.

 • jadem

  Oceniono 16 razy 8

  Kristin Scott Thomas jest przepiekna. Uwielbiam patrzec na jej twarz.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 8

  1. krótki tekst, a błędów masa, 2. nie ma się czym podniecać - film miał premierę rok temu, w Polsce dopiero niedawno znalazł się dystrybutor, 3. film jest mimo wszystko przeciętny, aż dziw bierze, że go Pawlikowski reżyserował.

  @ina - nie zadawaj pytań, na które wszyscy znamy odpowiedź :) Jakiego wykształcenia Ty się po plotkoredachtorach spodziewałaś, jak oni mają jeszcze mleko pod nosem i ledwo literki składają? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX