Perfekcyjna Pani Domu: Krzyczę na męża, jak nabałagani

Nawet Perfekcyjna Pani Domu ma ataki złości.
Perfekcyjna pani domu krzyczy na męża Co denerwuje Małgorzatę Rozenek? Perfekcyjna pani domu ma obsesję na punkcie czystości. Niestety, jej mąż nie, dlatego małżonkowie często kłócą się o to, że w mieszkaniu jest bałagan Perfekcyjna pani domu ma obsesję na punkcie czystości. Niestety, jej mąż nie. Magłorzata Rozenek przyznała w rozmowie z "Faktem", że często daje się ponieść emocjom i krzyczy na męża za to, że nie sprząta. - Oczywiście, że krzyczę na męża, jak nabałagani - mówi wprost. - Mój mąż nie jest ani ułożony z natury, ani wytresowany. To bałaganiarz pierwszej wody. Co więcej, nawet nie ma wyrzutów sumienia z tego powodu! - zdradza pani Rozenek. Życie z bałaganiarzem musi być dla niej niezwykle trudne. Na szczęście lamenty Małgorzaty robią na małżonku wrażenie. - Jacek pomaga w domu, tylko to nie wynika z jego potrzeby. Nie ma ambicji być perfekcyjną panią domu, bo od tego ma mnie. Mąż nie wymaga ode mnie, bym sprzątała. Ale ja swoją miłość okazuję, właśnie dbając o dom - mówi Rozenek. Trzeba przyznać, że to dosyć ciekawy dowód miłości.

Małgorzata Rozenek, w wywiadzie dla Faktu, opowiedziała o awanturach, jakie robi mężowi. Okazuje się, że Jacek Rozenek, nie pasjonuje się równie mocno sprzątaniem, jak jego żona. Z tego powodu gwiazda TVN robi mężowi liczne sceny.

 Jacek Rozenek, zona

Często pani domu daje ponieść się emocjom:

Oczywiście, że krzyczę na męża, jak nabałagani. Mój mąż nie jest ani ułożony z natury, ani wytresowany. To bałaganiarz pierwszej wody. Co więcej, nawet nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu.

Rozenek Jacek zona

Życie z bałaganiarzem musi być dla Perfekcyjnej Pani Domu niezwykle trudne. Zwłaszcza, że nie dał się jej, jak to ujęła, "wytresować".

  Jacek Rozenek

Na szczęście lamenty Małgorzaty robią na małżonku wrażenie:

Jacek pomaga w domu, tylko to nie wynika z jego potrzeby. Nie ma ambicji być perfekcyjną panią domu, bo od tego ma mnie. Mąż nie wymaga ode mnie, bym sprzątała. Ale ja swoją miłość okazuję, właśnie dbając o dom.

Plan programu

Ciekawy rodzaj okazywania miłości.

polanski