Szyc na imprezę przyszedł z... mamą!

Borys Szyc pojawił się w towarzystwie swojej mamy.
Szyc na imprezę przyszedł z... mamą! Borys Szyc pojawił się w towarzystwie swojej mamy Borys Szyc na imprezę do galerii Sarapata przyszedł z mamą, z którą chętnie pozował do zdjęć! Aktorowi towarzyszyła także jego partnerka Zosia Ślotała. Borys Szyc na imprezę do warszawskiej galerii Sarapata przyszedł z mamą, z którą chętnie pozował do zdjęć! Aktorowi towarzyszyła także jego partnerka Zosia Ślotała. Jednak tym razem nie zostali wspólnie uwiecznieni na zdjęciach - udało im się umknąć przed fotografami. Dwie - tak ważne dla Borysa panie - podobno bardzo dobrze się dogadują. Jednak na tej imprezie, aktora zdecydowanie najbardziej zajmowała jego mama. Chętnie chwalił się nią przed innymi gośćmi i zapoznawał ją całym towarzystwem. Po chwili miał jednak dosyć nadmiernego zainteresowania paparazzich, czego nie omieszkał pokazać stanowczym gestem. Dotychczas aktor nie uchodził za osobę , dla której tradycyjna rodzinna jest priorytetem. Szyc ma córkę Sonię. Choć bardzo angażuje się w jej wychowanie, to nie udało mu się jednak wytrwać u boku jej matki - Anny Barei. Rozpadł się także 3-letni burzliwy związek Borysa z Kają Śródką, bo również i ona miała dosyć hulaszczego trybu życia ukochanego. Czy pojawienie się Szyca na imprezie w towarzystwie mamy i nowej partnerki to zapowiedź poważniejszych zmian w życiu aktora?

Borysz Szyc na imprezę do warszawskiej galerii Sarapata przyszedł z mamą, z którą chętnie pozował do zdjęć! Aktorowi towarzyszyła także jego partnerka Zosia Ślotała. Jednak tym razem nie zostali wspólnie uwiecznieni na zdjęciach - udało im się umknąć przed fotografami.

Szyc mama matka

Dwie - tak ważne dla Borysa panie - podobno bardzo dobrze się dogadują. Jednak na tej imprezie, aktora zdecydowanie najbardziej zajmowała jego mama. Chętnie chwalił się nią przed innymi gośćmi i zapoznawał ją całym towarzystwem. Po chwili miał jednak dosyć nadmiernego zainteresowania paparazzich, czego nie omieszkał pokazać stanowczym gestem.

Szyc mama matka

Dotychczas aktor nie uchodził za osobę , dla której tradycyjna rodzinna jest priorytetem. Szyc ma córkę Sonię. Choć bardzo angażuje się w jej wychowanie, to nie udało mu się się jednak wytrwać u boku z jej matki - Anny Barei. Rozpadł się także 3-letni burzliwy związek Borysa z Kają Śródką, bo również i  ona miała dosyć hulaszczego trybu życia ukochanego.

Rodowicz Maryla, Szyc Borys mama matka, Pagowski Andrzej

Czy więc pojawienie się Szyca na imprezie w towarzystwie mamy i nowej partnerki to zapowiedź poważniejszych zmian w życiu aktora?

Zofia Ślotała, Borys Szyc

Vic