Agnieszka Chylińska wzięła ślub! W tajemnicy!

Długo utrzymywała to w tajemnicy.
Chylińska wzięła ślub w tajemnicy Długo utrzymywała to w sekrecie! Okazuje się, że Agnieszka Chylińska i jej partner Marek wzięli ślub w tajemnicy. I to dwa lata temu, jeszcze przed narodzinami córki Estery Agnieszka Chylińska wyznała niedawno na wizji, że spodziewa się trzeciego dziecka, jednak wokalistka ma jeszcze jeden powód do radości - okazuje się, że wzięła już ślub z ojcem swoich dzieci, Markiem: "To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy" - powiedziała menadżerka Chylińskiej, Joanna Ziędalska-Komasińka, w rozmowie z "Życiem na gorąco". Menadżerka nie chciała zdradzać szczegółów, więc nie wiemy, gdzie odbyła się ceremonia. Smaczku całej sprawie nadaje fakt, że Chylińska wzięła ślub podobno jeszcze przed narodziny jej córeczki, Estery, czyli prawie 2 lata temu! Wygląda więc na to, że Agnieszce udało się naprawdę długo utrzymać całą sprawę w tajemnicy, a to świadczy o tym, jak wysoko ceni sobie prywatność. Wokalistka wzięła pierwszy ślub 10 lat temu z ówczesnym menadżerem Krzysztofem Krysiakiem. Małżeństwo rozpadło się już po roku. Dopiero z Markiem udało jej się stworzyć trwały związek. Mają dwójkę dzieci: 6 letniego Ryszarda i 1,5 roczną Esterę. I spodziewają się trzeciego. Marek nie jest związany z show-biznesem.

Agnieszka Chylińska wyznała niedawno na wizji, że spodziewa się trzeciego dziecka, jednak wokalistka ma jeszcze jeden powód do radości - okazuje się, że wzięła już ślub z ojcem swoich dzieci, Markiem:

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - powiedziała menadżerka Chylińskiej, Joanna Ziędalska-Komasińka w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Kozyra Robert, Chylinska Agnieszka

Menadżerka nie chciała zdradzać szczegółów, więc nie wiemy, gdzie odbyła się ceremonia. Smaczku całej sprawie nadaje fakt, że Chylińska wzięła ślub podobno jeszcze przed narodziny jej córeczki, Estery, czyli prawie 2 lata temu! Wygląda więc na to, że Agnieszce udało się naprawdę długo utrzymać całą sprawę w tajemnicy, a to świadczy o tym, jak wysoko ceni sobie prywatność.

Chylinska Agnieszka

Wokalistka wzięła pierwszy ślub 10 lat temu z ówczesnym menadżerem Krzysztofem Krysiakiem. Małżeństwo rozpadło się już po roku. Dopiero z Markiem udało jej się stworzyć trwały związek: mają dwójkę dzieci: 6 letniego Ryszarda i 1,5 roczną Esterę. I spodziewają się trzeciego. Marek nie jest związany z show-biznesem.

Agnieszka Chylińska chce mieć trzecie dziecko

Plotek.pl gratuluje!

Vic

Więcej o:
Komentarze (23)
Agnieszka Chylińska wzięła ślub! W tajemnicy!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 20

  Uuuuuu, skandal! Pismaki nie będą miały używania - co założyła, kto był... A tyle slajdów mogło być.

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 12

  slub w tajemnicy i niebedzie zdjec z wc...haha-jaaak mi przyyykro.(plotkowe redachtory zaspaly)

 • hens

  Oceniono 11 razy 11

  A to ze Agnieszka jest osoba medialną, to musi jak oszołom co dziennie spowiadać się z życia prywatnego ?
  Tak trzymaj Aga. Prowokuj hołotę medialną. Życzę szczęścia. he he

 • katarina7171

  Oceniono 15 razy 9

  No i super to tylko i włącznie jej sprawa męża i rodziny,a nie plotka, pudelka, deserka itd......Gratulacje!

 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 7

  Agniecha zajebista jak zawsze!

 • koja

  Oceniono 27 razy 5

  Agnieszka spełnia się w roli matki , żony i jurorki. I słusznie w życiu musi być miejsce i czas na wszystko. Kiedyś Chylińska to był ktoś. Ma naprawdę niesamowity głos, mocny jak dzwon. Lubię słuchać jej stare kawałki. Ale to co jest teraz.? Ta ostatnia płyta, ten dance, co prawdę wchodzi w ucho, no ale proszę Was! To Chylińska! Jeszcze niech daje koncerty pod pseudonimem CHYSIA. Chyliśnka kiedyś - prawdziwa gwiazda, Teraz?Wykreowana by zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Może kiedyś pokaże pazur.

 • goska97

  Oceniono 4 razy 4

  Szczęścia ..z tego wynika że spóźnione ale szczere;D heh .. Życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowych.. Tak trzymać;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 2

  To słaba tajemnica, skoro już wiecie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX