Zapytaliśmy menadżerkę Mrozowskiej o rozwód aktorki. Ale się wkurzyła!

Mrozowska unika kontaktu z mediami.

Od kilku dni krążą pogłoski o rozpadzie medialnego małżeństwa: Moniki Mrozowskiej i Macieja Szaciłło. Logiczne wydawało się dla nas, że potwierdzenia należy szukać u menadżerki aktorki. Okazuje się jednak, że chyba tylko my tak widzimy sprawę.

Nie możecie liczyć na żaden komentarz w tej sprawie. To są ich prywatne sprawy - usłyszeliśmy od Moniki Czyż opiekującej się karierą Mrozowskiej.

Po tych słowach - wypowiedzianych dość ostrym tonem - rozmowa została gwałtownie zakończona. Taka reakcja nas nieco dziwi. W końcu Monika i Maciej często pokazywali się na branżowych imprezach razem jako małżeństwo, opowiadali o swoim pożyciu, diecie. Razem z dziećmi pozowali na ściance do zdjęć. Wydali wspólnie książkę.

Warszawa, 24.02.2012. Premiera widowiska DISNEY ON ICE: KSIEZNICZKI I HEROSI. N.z Monika Mrozowska z dziecmi. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie tylko. Para do swojego mieszkania zaprosiła telewizyjne kamery, Mrozowska prezentowała na wizji swoją sukienkę ślubną i pracownię. Nie wspominając już o tym, że Monika dwa razy pokazała się nago w Playboyu... Cóż to pewnie to jednak nie jest też jej intymną sprawą, w końcu jak sama powiedziała, już się z nagością oswoiła.

Trudno jest oswoić się z własną nagością, gdy ktoś nas fotografuje, ale oglądanie efektów takiej pracy jest bardzo przyjemne. Często patrząc w lustro, widzimy się dużo gorzej, niż wyglądamy w rzeczywistości. Takie zdjęcia mogą być świetnym lekiem na nasze czasami wymyślone kompleksy - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expresem".

Monika Mrozowska

Ciekawe, ile razy jeszcze będziemy obserwować takie zwroty akcji.

zuz

Więcej o:
Komentarze (8)
Zapytaliśmy menadżerkę Mrozowskiej o rozwód aktorki. Ale się wkurzyła!
Zaloguj się
 • agathe5

  Oceniono 25 razy 15

  No i ta menadżerka miała rację że odpowiedziała tak a nie inaczej. To jest ich sprawa !

 • nick_plotek

  Oceniono 15 razy 11

  Matko! To, że teraz się rozstają, to nie znaczy, że cały czas udawali szczęśliwych (co sugeruje artykuł). Wcale się nie dziwię, że jak byli szczęśliwi, to chcieli się pokazywać a jak już nie są, to nie chcą rozmawiać o przykrych sprawach.

 • nocnymarek

  Oceniono 10 razy 10

  Słaba jest ta menadżerka.Monika znana jest tylko z Rodziny zastępczej i gotowania w Tvn.Zdecydowanie do bani.

 • karusia18

  Oceniono 18 razy 8

  mogla sie nie pchac z cala rodzina do mediow, a nie teraz ma pretensje ze sie interesują

 • aldonathebest

  Oceniono 16 razy 6

  Co za durne wywody plociucha, aż mi się na wymioty zebrało. Ja bym nie była taka grzeczna jak agentka Moniki. Joby i ch...e posypałyby się równo!

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 5

  Następni, co bez ekshibicjonizmu umarliby śmiercią szybką i bezbolesną...
  "Para do swojego mieszkania zaprosiła telewizyjne kamery..." - trzeba było pójść krok dalej i zaprosić do łóżka...

 • vampirela

  Oceniono 5 razy 1

  założe się, że jest w to wplątana 3 osoba: oczywiście młoda laska.

 • jaguar

  Oceniono 13 razy 1

  Hahaha ! To menedzerka wymyslila to rozstanie na potrzeby rozglosu i szumu medialnego.Ciekawe w ktorym serialu zagra teraz Mrozowska ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX