Matthew McConaughey NIKNIE w oczach. Jest wyniszczony dietą! Co się z nim dzieje?

W niczym nie przypomina hollywoodzkiego ciacha, do którego przywykliśmy!
Matthew McConaughey niknie w oczach W niczym nie przypomina hollywoodzkiego ciacha, do którego przywykliśmy! Widok Matthew McConaugheya na planie filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", wprawił fanów w osłupienie. Przez nową dietę aktor schudł i postarzał się. Matthew McConaughey jest nie do poznania. Aktor chudnie w oczach! Powodem zmiany jego wyglądu są przygotowania do nowej roli. Aktorowi chyba marzy się statuetka Oscara. Jak wiadomo członkowie Akademii, często w ten sposób doceniają wysiłki aktorów. Widok Matthew na planie nowego filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", wprawił fanów w osłupienie. Aktor słynie z dbałości o swój wygląd: aktywnie uprawia sport, dobrze się odżywia. Niedawno zaprezentował swoją muskulaturę w filmie "Magic Mike", w którym wcielił się w postać striptizera. W programie Larrego Kinga, Matthew opowiedział o swojej nowej roli: - Gram faceta, który był chory i za wszelką cenę chciał wyzdrowieć, ale tak się niestety nie stało. Okazuje się, że aktor przeszedł na rygorystyczną dietę. To jest bardziej kwestia psychiczna jak fizyczna. Moja waga cały czas się obniża. Jestem na dobrej drodze i potrzebuje tego dla dobra tej roli. Oczyszczam się duchowo i mentalnie. Dużo czasu potrzebowało moje ciało, żeby zrozumiało, że musi żywić się samym sobą, bo nie otrzyma nic z zewnątrz - opowiadał aktor. Napady głodu hamuje piciem dużej ilości herbaty. Film oparty jest na życiu Rona Wodruffa, który w latach 80-tych zaraził się wirusem HIV przez zażywanie narkotyków. Aktualnie aktor wraz z żoną, brazylijską modelką Camilą Alves, spodziewają się trzeciego dziecka. Radykalna dieta jaką sobie zarzucił Matthew, musi niekorzystnie wpływać na ich życie rodzinne. Drastyczny spadek wagi, sprawił, że przystojny aktor postarzał się i zmizerniał. Miejmy nadzieję, że to poświęcenie przyniesie gwiazdorowi wymierne rezultaty!

Matthew McConaughey jest nie do poznania. Aktor chudnie w oczach! Powodem zmiany jego wyglądu są przygotowania do nowej roli. Aktorowi chyba marzy się statuetka Oscara. Jak wiadomo członkowie Akademii, często w ten sposób doceniają wysiłki aktorów.

83115, NEW YORK, NEW YORK - Thursday August 30, 2012. A gaunt-looking Matthew McConaughey is seen heading into a hotel in NYC. The Hollywood heartthrob is losing a ton of weight for his starring role in

Widok Matthew na planie nowego filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", wprawił fanów w osłupienie. Aktor słynie z dbałości o swój wygląd: aktywnie uprawia sport, dobrze się odżywia. Niedawno zaprezentował swoją muskulaturę w filmie "Magic Mike", w którym wcielił się w postać striptizera.

??NATIONAL PHOTO GROUP Celebrities Matthew McConaughey and Jennifer Lopez competed among many other celebrities in this triathlon that donates to charity while their loved ones cheered them on through the event. Also sighted attending were Anna Kournikova, and Cindy Crawford with her two children, son Presley Walker and daughter Kaia Jordan. Job: 091408J3 Pictured: Matthew McConaughey Non-Exclusive Sept. 14th, 2008 Malibu, CA nationalphotogroup.com

W programie Larrego Kinga, Matthew opowiedział o swojej nowej roli:

Gram faceta, który był chory i za wszelką cenę chciał wyzdrowieć, ale tak się niestety nie stało.

Okazuje się, że aktor przeszedł na rygorystyczną dietę.

To jest bardziej kwestia psychiczna jak fizyczna. Moja waga cały czas się obniża. Jestem na dobrej drodze i potrzebuje tego dla dobra tej roli. Oczyszczam się duchowo i  mentalnie. Dużo czasu potrzebowało moje ciało, żeby zrozumiało, że musi żywić się samym sobą, bo nie otrzyma nic z zewnątrz. Napady głodu hamuje piciem dużej ilości herbaty.

Matthew McConaughey and Martin Scorsece spotted on the set of

Film oparty jest na życiu Rona Wodruffa, który w latach 80-tych zaraził się wirusem HIV przez zażywanie narkotyków.

83115, NEW YORK, NEW YORK - Thursday August 30, 2012. A gaunt-looking Matthew McConaughey is seen heading into a hotel in NYC. The Hollywood heartthrob is losing a ton of weight for his starring role in

Aktualnie aktor wraz z żoną, brazylijską modelką Camilą Alves, spodziewają się trzeciego dziecka. Radykalna dieta jaką sobie zarzucił Matthew, musi niekorzystnie wpływać na ich życie rodzinne. Drastyczny spadek wagi, sprawił, że przystojny aktor postarzał się i zmizerniał.

Miejmy nadzieję, że to poświęcenie przyniesie gwiazdorowi wymierne rezultaty!

polanski

Błaszczykowski, Dereszowska, Rusowicz... Gdy byli dziećmi przeżyli wielką tragedię! Poznaj ich historię

Smutne dzieciństwo, zaaranżowane małżeństwo, romanse i tragiczna śmierć. 15 lat temu zginęła Diana

Anna Przybylska na spacerze z najmłodszym synem Jasiem. Tak seksbomba wygląda na co dzień