Szulim, Piróg, Chyra... Celebryci walczą o znaną warszawską knajpę. Zobacz wideo [HIT INTERNETU]

Znane twarze w obronie modnej knajpy.

Kilka tygodni temu, jak grom z jasnego nieba, na warszawskich bywalców modnych knajp, spadła informacja, że miasto planuje odebrać koncesję popularnej klubokawiarni PKP Powiśle. Oburzyła się nie tylko zbuntowana młodzież, ale również stali bywalcy, ceniący klimat tego miejsca. Okazuje się, że do grona wielbicieli knajpy należą polscy celebryci.

Michał Piróg

Wielokrotnie widywaliśmy tam Kubę Wojewódzkiego w towarzystwie licznych koleżanek. Zdarzało nam się spotykać zadowolonego Andrzeja Chyrę z piwkiem w dłoni. Lubiły tam także przychodzić Ada Fijał i była dziewczyna Borysa Szyca, Kaja Śródka, żeby poplotkować i pośmiać się z redaktorem naczelnym magazynu K MAG, Mikołajem Komarem. Szyc i jego znajomi również lubią to miejsce... Nazwiska znanych twarzy moglibyśmy wymieniać bez końca. Nic więc dziwnego, że artyści bojkotują próbę odebrania koncesji temu miejscu.

Goralczyk Marysia Maria

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź obrazu z udziałem celebrytów, wypowiadających się o PKP Powiśle. Możemy zobaczyć m.in Michała Piróga, Marysię Góralczyk, Agnieszkę Szulim, Macieja Zakościelnego, Angrzeja Chyrę, czy Zofię Zborowską. Jesteśmy ciekawi końcowego efektu tego projektu.

Warto dodać, że jakiś czas temu na swoim Facebooku duży sprzeciw wobec zamknięciu knajpy wypowiedział  Kuba Wojewódzki. Wielbiciel modnych miejsc zasugerował, że to właśnie w tych miejscach tworzy się kultura. Trudno nie przyznać mu racji. Jego słowa zostały przyjęte z dużym poparciem na portalu społecznościowym.

Ręce precz od PKP !!! Kim byli by Jarosław Haszek, Charles Bukowski, Poldek Tyrmand, gdyby nie knajpy, kluby restauracje. Gdzie Stefan Kisielewski byłby dziś w naszej historii gdyby nie dostęp do baru w knajpie Na Rozdrożu. Kim byłby Marek Hłasko gdyby nie Kameralna. O ile mniej mieli byśmy magicznych tekstów Agnieszki Osieckiej gdyby nie jej liczne przystanie na Francuskiej. Klub, bar, knajpa to miejsce powstawania kultury. Ktoś kto bierze zamach na PKP POWIŚLE bierze zamach na polską kulturę ! Dziś PKP Powiśle, jutro Kora Jackowska ... co lub kogo zamkną pojutrze ??? - zapytał.
Kuba Wojewódzki na Facebooku
Podpisał się jako "bywalec". Myślicie, że celebryci powinni zabierać głos w takich sprawach?

RK

Zobacz także:

Kto z kim sypiał? Romanse słynnych Polaków według cudzoziemców!

Wojewódzki ma nową dziewczynę! Zabrał ją do Sopotu. Dlaczego nie jeździli lamborghini? I gdzie mieszkali?

Wojewódzki spóźnił się do pracy! Tłumaczy się Miszczakowi?