Mają już dość Grycanki! Marta denerwuje ekipę swojego programu!

Marta Grycan nie sprawdza się?
Mają już dość Grycanki! Marta denerwuje ekipę swojego programu Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Marta Grycan nie radzi sobie dobrze na planie jej nowego show "Polski Turniej Wypieków", czym irytuje ekipę realizacyjną Marta Grycan miała ambitne plany dotyczące jej kariery, wygląda jednak na to, że może je pokrzyżować - ona sama! Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Grycanka nie radzi sobie dobrze na planie jej nowego telewizyjnego show, czym doprowadza do szewskiej pasji całą ekipę realizacyjną. Już 8 września o 21.30 na antenie TLC pojawi się pierwszy odcinek "Polskiego Turnieju Wypieków". Miała to być wielka szansa dla Marty Grycan, żeby zaprezentować swoje kulinarne kompetencje i przy okazji spełnić wielkie marzenie. Niestety, na razie chyba tylko ona jest tym zachwycona. Celebrytka, według informatora "Na Żywo", nie radzi sobie z tempem i specyfiką pracy na planie. Trudnością okazało się nawet właściwe wypowiadanie kwestii. - Był upał, a Grycanka wszystko opóźniała. Nie obejdzie się bez czterech dubli za każdym razem, gdy przychodzi czas na jej kwestie - opowiada "Na Żywo" osoba z produkcji programu. Przez trudności z Grycanką wielokrotnie ekipa musi zostawiać po godzinach. Dość tej sytuacji ma też podobno - bardzo wyrozumiały dotąd - Piotr Gąsowski - współprowadzący "Polskiego Turnieju Wypieków". Czyżby więc kariera przed kamerą nie była dla Marty? A może ekipa stawia jej zbyt duże wymagania. Już niedługo efekty ciężkiej pracy całego zespołu będziemy mogli ocenić sami.

Marta Grycan miała ambitne plany dotyczące jej kariery, wygląda jednak na to, że może je pokrzyżować - ona sama! Jak donosi tygodnik "Na Żywo" Grycanka nie radzi sobie dobrze na planie jej nowego telewizyjnego show, czym doprowadza do szewskiej pasji całą ekipę realizacyjną.

Marta Grycan, Piotr Gąsowski

Już 8 września o 21.30 na antenie TLC pojawi się pierwszy odcinek "Polskiego Turnieju Wypieków". Miała to być wielka szansa dla Marty Grycan, żeby zaprezentować swoje kulinarne kompetencje i przy okazji spełnić wielkie marzenie. Niestety, na razie chyba tylko ona jest tym zachwycona. Celebrytka, według informatora "Na Żywo", nie radzi sobie z tempem i specyfiką pracy na planie. Trudnością okazało się nawet właściwe wypowiadanie kwestii.

Był upał, a Grycanka wszystko opóźniała. Nie obejdzie się bez czterech dubli za każdym razem, gdy przychodzi czas na jej kwestie - opowiada "Na Żywo" osoba z produkcji programu.

20.07.2012 PASZOWKA KOLO SKAWINY , DWOR , MARTA GRYCAN I PIOTR GASOWSKI NA PLANIE PROGRAMU KULINARNEGO DLA STACJI TLC , PT. POLSKI TURNIEJ WYPIEKOWFOT. ADAM GOLEC / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE:GRYCANKA GRYCAN GASOWSKI TELEWIZJA FORMAT PROGRAM BBC

Przez trudności z Grycanką wielokrotnie ekipa musi zostawiać po godzinach. Dość tej sytuacji ma też podobno - bardzo wyrozumiały dotąd - Piotr Gąsowski - współprowadzący "Polskiego Turnieju Wypieków".

Marta Grycan

Czyżby więc kariera przed kamerą nie była dla Marty? A może ekipa stawia jej zbyt duże wymagania. Już niedługo efekty ciężkiej pracy całego zespołu będziemy mogli ocenić sami. Będziecie oglądać?

zuz

Zobacz także:

Marta Grycan LANSUJE SIĘ w najlepsze na konferencji ramówkowej TLC! Jak prawdziwa GWIAZDA!

Młodsze partnerki starszych celebrytów

Rusin i Kozyra spotkali się w knajpie! On zapłacił rachunek, a ona... [ZDJĘCIA]

Bedziecie oglądać nowy program Marty Grycan?
Więcej o:
Komentarze (22)
Mają już dość Grycanki! Marta denerwuje ekipę swojego programu!
Zaloguj się
 • griswold79

  Oceniono 42 razy 38

  Jeśli do tej pory nigdy nie pracowała i żyła na garnuszku męża machając palcem w bucie całe dnie, to skąd mogła wiedzieć, że praca (nawet taka) wymaga odrobiny wysiłku? Może to ponad jej siły?

 • koja

  Oceniono 44 razy 38

  M.Grycan opóźnia produkcję bo inteligencją i błyskotliwością nie grzeszy. Trzeba jej wszystko dziesiątki razy tłumaczyć z polskiego na polski.Oto podręcznikowy przykład klęski dobrego gustu, smaku,
  subtelności, o samokrytyce nie wspomnę. Rozbrajająca żenada.

 • posterunkowy

  Oceniono 31 razy 31

  Najbardziej podoba mi się używanie wobec pani G. słowa "celebrytka" :)))))) Tak jakby na każdej wsi baba, która ma najwięcej hektarów i chore parcie na ekran, automatycznie awansowała na celebrytkę :)

 • walker69

  Oceniono 45 razy 31

  Grycanka niech wraca do robienia loda!

 • pan.malowany

  Oceniono 27 razy 27

  Wystepy w bulwarowkach jej i tych jej dziewuch skutecznie odstraszyly klientow z lodziarni-swieca pustkami. Niestety, lody choc smakowo sa dobre to przykro sie kojarza z tymi "chcialybysmy byc gwiazdami" pulpetami. To samo zreszta dotyczy tego kaszalota Gessler. Ilosc gosci maleje proporcjonalnie do obecnosci w mediach.

 • kristofor

  Oceniono 33 razy 27

  A co myśleli? Z gów*a bata nie ukręcisz jak to powiadają :)

 • scan33

  Oceniono 26 razy 26

  Kto zmusza do robienia programów z tym pulpetem? Chyba kasa!

 • agora7

  Oceniono 26 razy 24

  Turniej wypieków ? Przecież z gó..na tortu nie ukręcisz !

 • foxylion

  Oceniono 33 razy 21

  Moze zmienic formule programu i jego tytul na "Polski Turniej Wypierdów" - dac jej zarcie i umiescic mikrofon pod krzeslem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX