Grabowski wrócił do Dereszowskiej?!

Telenowela trwa... ciekawe co nas czeka w następnym odcinku.
Grabowski wrócił do Dereszowskiej?! Telenowela trwa... ciekawe co nas czeka w następnym odcinku Czyżby gwiazdorska para miała ciężkie chwile za sobą? Paparazzo "Faktu" przyłapał Piotra Grabowskiego, jak wnosił walizki do mieszkania Anny Dereszowskiej! Czyżby rzeczywiście gwiazdorska para miała już za sobą ciężkie chwile? Paparazzo "Faktu" przyłapał Piotra Grabowskiego, jak wnosił walizki do mieszkania Anny Dereszowskiej! Aktor niósł wielką walizkę w jednej ręce, a w drugiej wypchaną po brzegi ogromną torbę znanej szwedzkiej firmy meblarskiej. Jak już udało mu się uporać z ciężkimi bagażami, zabrał na przejażdżkę rowerową córeczkę Lenkę. Przy okazji warto pochwalić rodziców, że dbają o bezpieczeństwo dziecka, bo dziewczynka jechała na rowerze w kasku. Grabowski natomiast jechał za Lenką i nad czymś głęboko rozmyślał. Widać, że jest zmęczony- ostatnie tygodnie nie były dla niego łatwe. Powrót Grabowskiego do mieszkania byłej dziewczyny być może jest sygnałem, że para postanowiła do siebie wrócić? Wczoraj para wydała oświadczenie, w którym zapewnia, że kryzys w ich związku jest "domniemany". Oby te słowa okazały się prawdą..

Czyżby rzeczywiście gwiazdorska para miała już za sobą ciężkie chwile? Paparazzo "Faktu", przyłapał  Piotra Grabowskiego, jak wnosił walizki do mieszkania Anny Dereszowskiej!

Aktor niósł wielką walizkę w jednej ręce, a w drugiej, wypchaną po brzegi ogromną torbę znanej szwedzkiej firmy meblarskiej. Jak już udało mu się już uporać z ciężkimi bagażami, zabrał na przejażdżkę rowerową córeczkę Lenkę.

Przy okazji warto pochwalić rodziców, że dbają o bezpieczeństwo dziecka, bo dziewczynka jechała na rowerze w kasku. Grabowski natomiast jechał za Lenką i nad czymś głęboko rozmyślał. Widać, że jest zmęczony- ostatnie tygodnie nie były dla niego łatwe. Powrót Grabowskiego do mieszkania byłej dziewczyny, być może jest sygnałem,że para postanowiła do siebie wrócić? Życzycie im powodzenia?

Wczoraj udostępniliśmy Wam oświadczenie pary, która zapewniała, że kryzys w ich związku jest "domniemany". Oby te słowa okazały się prawdą...

polanski

Zobacz także:

Smutne dzieciństwo, zaaranżowane małżeństwo, romanse i tragiczna śmierć. 15 lat temu zginęła Diana

Co jest ukryte przed kamerami? Impreza Polsatu od kulis