Laura Samojłowicz - co ona sobie zrobiła?! Wygląda jak samuraj!

Aktorka zaprezentowała się w nowej fryzurze.
Co ona sobie zrobiła?! Laura Samojłowicz chyba przesadziła Laura Samojłowicz chyba przesadziła. Aktorka ("Hotel 52") pojawiła się ostatnio w bardzo odważnej fryzurze: w kitce i z wygolonymi bokami! To przepiękna dziewczyna i zupełnie nie możemy zrozumieć, dlaczego robi wszystko, żeby się oszpecić! Tym razem aktorka pojawiła się w bardzo odważnej fryzurze: w kitce i z wygolonymi bokami! Tył głowy Laury również był wygolony! Nowy, agresywny wygląd aktorki budził ogromne zainteresowanie! Pewnie miało być intrygująco i nowocześnie, a wyszło... Sami zresztą widzicie. Nam fryzura Laury przypomina tradycyjne uczesanie samurajów - japońskich wojowników. Ale czy Laura wybiera się na jakąś wojnę? Uważamy, że gwiazda "Hotelu 52" prezentuje się o wiele lepiej w normalnych, długich włosach. Apelujemy zatem do Laury: nie eksperymentuj więcej ze swoim wyglądem!

Laura Samajłowicz to piękna dziewczyna, nie rozumiemy więc, dlaczego robi wszystko, by to ukryć! Tym razem aktorka chciała zwrócić na siebie uwagę i na ramówce Polsatu pojawiła się w bardzo odważnej fryzurze: w kitce i z wygolonymi bokami!

Samojlowicz Laura

Tył głowy Laury również był wygolony! Aktorka wzbudziła ogromne zainteresowanie nowym wyglądem!

Samojlowicz Laura

Miało być intrygująco i nowocześnie, a wyszło... Sami zresztą widzicie.

Samojlowicz Laura

Nam fryzura Laury przypomina tradycyjne uczesanie samurajów - japońskich wojowników. Ale czy Laura wybiera się na jakąś wojnę?

przygodowa, platformowa, zręcznościowa, samuraj

Przypomnijmy, jak jeszcze niedawno wyglądała Laura: nosiła długie proste włosy, dzięki którym wyglądała bardzo dziewczęco.

Samoj?owicz Laura

Najwyraźniej taki look jej się znudził, bo zaczęła eksperymentować ze swoimi włosami. W lutym tego roku zaprezentowała się w nowej fryzurze: bardzo skróciła włosy i zrobiła sobie grzywkę.

Samojlowicz Laura

Boimy się, co będzie dalej, apelujemy zatem do Laury: nie eksperymentuj więcej!

Jak Wam się podoba fryzura Laury? HIT czy KIT?

Vic

Zobacz także:

TŁUMY gwiazd na imprezie Polsatu. Kto przyszedł?

Drażba z Szymkowiakiem, a Kammel z córką gwiazdy TVP. Poznajcie nowe twarze "Pytania na śniadanie"

Goła pupa, koronki, błyskotki i gwiazdy. Festiwal Filmowy w Wenecji możemy uznać za otwarty

Jak Wam się podoba fryzura Laury? HIT czy KIT?