Richardson kasuje swój profil na Facebooku! "Szczury pośród moich znajomych donoszą do brukowców"

Prezenterka ma dość osób, które donoszą na nią do mediów!

Monika Richardson podjęła odważną decyzję: kasuje swój profil na facebooku! Prezenterka czuje się zaszczuta przez media i ma żal do znajomych, że donoszą na nią i informują o jej najnowszych dokonaniach! Prezenterka napisała swojego ostatniego posta:

Kochani. Moja aktywność na tym profilu dobiega końca. Serial na temat mój i Zbyszka trwa i pora zewrzeć szyki. Przykro mi wobec tych, z którymi dzięki FB mogłam być w stałym kontakcie - pisze na swoim profilu.

26.07.2011 WROCLAW , ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI (C) I MONIKA RICHARDSON (P) PODCZAS FESTIWALU NOWE HORYZONTY W ARSENALE .  FOT. MACIEJ SWIERCZYNSKI / AGENCJA GAZETA

No cóż. Po co od razu kasować profil? Przecież można zmienić ustawienia na Facebooku tak, by wszystkie zawarte na profilu informacje, w tym także zdjęcia, były widoczne tylko dla znajomych.

29.07.2012 WROCLAW , MONIKA RICHARDSON PODCZAS UROCZYSTEGO ZAKONCZENIA FESTIWALU T MOBILE NOWE HORYZONTY W KINIE HELIOS .FOT . MIECZYSLAW MICHALAK / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:T MOBILE NOWE HORYZONTY FESTIWAL KINO

W tym przypadku to by chyba nie pomogło, bo Monika oskarża swoich znajomych, że donoszą na nią mediom. Po co mieliby to robić, skoro jej profil jej ogólnie dostępny?

Nie jest przykro, gdy myślę o tych szczurach pośród moich "znajomych", którzy donoszą do brukowców - pisze w dramatycznym tonie na profilu.

Richardson Monika

Prezenterka straszy także, że tą sprawą zajmą się teraz prawnicy:

Teraz oddaję głos kancelarii prawnej Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy.

Richardson Monika, Zamachowski Zbigniew

Na koniec prezenterka dziękuję wszystkim bywalcom jej profilu i informuje, że przenosi się teraz do prawdziwego życia:

Trzymajcie za nas kciuki, jeśli nie uwierzyliście w naszą podłość. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, także te od obcych osób. Czekam na Was pod telefonem i u nas, w domu. Zawsze. Trzymajcie się. Monika.

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy,  NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Być może przyczyniliśmy się do tej dramatycznej decyzji, bo wyliczyliśmy dokładnie, czym Richardson chwali się na Facebooku. Jednak powtarzamy: jeśli jest się osobą publiczną aktywną w sieci, wypadałoby w podstawowy sposób dbać o swoją prywatność.

Publikujemy dla potomnych całego posta Monika, bo być może już niedługo nie będzie widoczny w sieci:

Monika Richardson

(screen z facebook.com)

Vic

Zobacz także:

Poranny seks, drogie wakacje, willa i Zbyszek z kubkiem w kuchni. Czym chwali się Monika Richardson?

Dereszowska i Grabowski stchórzyli? Nie przyszli na premierę swojego filmu!

TŁUMY gwiazd na imprezie Polsatu. Kto przyszedł?