Selena Gomez zamierza ZERWAĆ z Justinem Bieberem!

Znowu ze sobą zrywają?
Selena Gomez zamierza zerwać z Bieberem! Znowu ze sobą zrywają? Według źródła, które przekazało informację "National Enquirer", Selena Gomez planuje zerwać z Bieberem: "On jest dla niej mniej miły. I zrobił się skryty". Według źródła, które przekazało informację "National Enquirer", Selena Gomez planuje zerwać z Justinem Bieberem: "Selena widzi zmiany w Bieberze. On jest dla niej mniej miły. I zrobił się skryty. Zakochała się w chłopaku, który zdradzał jej wszystkie swoje tajemnice. Selena próbowała na wiele sposobów do niego dotrzeć, przełamać go. Teraz pewnie zostaną przyjaciółmi, muszą kontynuować pracę nad wspólnymi projektami." Czy uważasz, że Selena naprawdę zostawi Justina? Przecież już tyle razy ze sobą zrywali. A ostatnio nawet mieli razem zamieszkać.

Według źródła, które przekazało informację National Enquirer, Selena Gomez planuje zerwać z Justinem Bieberem:

Selena widzi zmiany w Bieberze. On jest dla niej mniej miły. I zrobił się skryty. Zakochała się w chłopaku, który zdradzał jej wszystkie swoje tajemnice. Selena próbowała na wiele sposobów do niego dotrzeć, przełamać go. Teraz pewnie zostaną przyjaciółmi, muszą kontynuować pracę nad wspólnymi projektami.

Selena Gomez

Czy uważasz, że Selena naprawdę zostawi Justina? Przecież już tyle razy ze sobą zrywali. A ostatnio nawet mieli razem zamieszkać.

AK

Zobacz także:

Książka mamy Justina Biebera na horyzoncie. Premiera we wrześniu!

Najlepiej zarabiające pary na rynku muzycznym [TOP 10]

Selena Gomez zamieszka z Justinem Bieberem? Pod jej domem stał niedawno samochód do przeprowadzek!