Russell Brand związał się... z Geri Halliwell?!

Wygląda na to, że to pewne. Magazyn "The Sun" przyłapał ich razem!
Russell Brand jest z Geri Halliwell? Wygląda na to, że to pewne. Magazyn "The Sun" przyłapał ich razem! Russell Brand zapomniał już o swoim poprzednim małżeństwie. Z Geri Halliwell spotykał się wiele razy, ale poznał ją tak naprawdę w trakcie zamknięcia Igrzysk. Katy już zaczyna sobie układać życie po rozwodzie. Być może z Robertem Pattinsonem... Tymczasem Russell Brand zdradza się z uczuciem, które kiełkowało w nim od dawna... - Sprawa robi się poważna. Właściwie to są już parą. Spotykali się w przeszłości wiele razy, ale tak naprawdę poznali się w trakcie zamknięcia Igrzysk. - donosi źródło. Wygląda na to, że komik zapomniał już o swoim poprzednim małżeństwie i zaczyna inwestować w zupełnie nową relację... Wszyscy myśleli, że Russell żartuje, kiedy mówił, że podkochuje się w Geri, ale to była prawda.

Katy już zaczyna sobie układać życie po rozwodzie. Być może z Robertem Pattinsonem :) Tymczasem Russell Brand zdradza się z uczuciem, które kiełkowało w nim od dawna...

Sprawa robi się poważna. Właściwie to są już parą. Spotykali się w przeszłości wiele razy, ale tak naprawdę poznali się w trakcie zamknięcia Igrzysk. - donosi źródło.

Wygląda na to, że komik zapomniał już o swoim poprzednim małżeństwie i zaczyna inwestować w zupełnie nową relację...

Wszyscy myśleli, że Russell żartuje, kiedy mówił, że podkochuje się w Geri, ale to była prawda.

Życzycie im szczęścia?

Mau

Zobacz także:

10 par, które NIGDY nie powinny do siebie wracać po rozstaniu

Russell Brand: Żałuję, że nie pomogłem Amy Winehouse

Katy Perry i Russell Brand OFICJALNIE nie są małżeństwem