Anna Dereszowska siwieje!

Dlatego, że Grabowski ją zostawił?
Anna Dereszowska siwieje! Dlatego, że Grabowski ją zostawił? Anna Dereszowska wyznała, że farbuje włosy, bo pojawiła się już u niej pierwsza siwizna. Czyżby tak bardzo przeżyła swoje niedawne rozstanie i zaczęła siwieć? Anna Dereszowska wyznaje, że jej piękne włosy to nie tylko zasługa dobrych genów i fryzjerów, ale farby podkreślającej ich naturalny kolor. Coś w tym musi być ponieważ aktorka od kilku lat jest twarzą, a raczej włosami, jednej z firm kosmetycznych. Nas jednak zainteresowała dalsza część tego wyznania: "Farbuję, bo mam pierwsze siwe" - mówi Dereszowska. Czyżby tak bardzo przeżyła swoje niedawne rozstanie i zaczęła siwieć? Wieloletni partner Dereszowskiej i ojciec ich córki Lenki, Piotr Grabowski , zostawił aktorkę. Podobno nastąpiło to po trwającym kilka miesięcy kryzysie. "Życie na gorąco" sugerowało, że aktorka ma kogoś na boku, natomiast se.pl twierdzi, że Grabowski nie mógł znieść braku stabilizacji i ciągłego odrzucania oświadczyn. Jak myślicie, jeszcze do siebie wrócą jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czy już niedługo zobaczymy ich obydwoje z innymi partnerami?

Anna Dereszowska wyznaje, że jej piękne włosy to nie tylko zasługa dobrych genów i fryzjerów, ale farby podkreślającej ich naturalny kolor. Coś w tym musi być ponieważ aktorka od kilku lat jest twarzą, a raczej włosami, jednej z firm kosmetycznych. Nas jednak zainteresowała dalsza część tego wyznania:

Farbuję, bo mam pierwsze siwe - mówi Dereszowska.

Anna Dereszowska, Piotr Grabowski

Czyżby tak bardzo przeżyła swoje niedawne rozstanie i zaczęła siwieć? Wieloletni partner Dereszowskiej i ojciec ich córki Lenki, Piotr Grabowski , zostawił aktorkę. Podobno nastąpiło to po trwającym kilka miesięcy kryzysie. "Życie na gorąco" sugerowało, że aktorka ma kogoś na boku, natomiast se.pl twierdzi, że Grabowski nie mógł znieść braku stabilizacji i ciągłego odrzucania oświadczyn. Jak myślicie, jeszcze do siebie wrócą jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czy już niedługo zobaczymy ich obydwoje z innymi partnerami?

kaj

Zobacz także:

Doda zmniejszyła biust? Zobacz jak wygląda!

Maciek Rock pali trawę! Sensacyjne wyznanie

Cudowna Anja Rubik na plaży! Zobacz gdzie odpoczywa!