Anna Wyszkoni pochwaliła się dzieckiem! Przyjechała z córką na festiwal

Przyjechała do Sopotu z córką.
Anna Wyszkoni pochwaliła się dzieckiem Piosenkarka przyjechała do Sopotu z córką. Anna Wyszkoni zabrała półroczną córkę Polę na Sopot Festival. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem piosenkarki i jej partnera oraz menadżera, Macieja Durczaka. Anna Wyszkoni zabrała swoją półroczną córkę Polę na festiwal w Sopocie. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem piosenkarki i jej partnera, a zarazem menadżera, Macieja Durczaka. Para wychowuje wspólnie dwoje dzieci ze swoich poprzednich związków - Wyszkoni ma 11-letniego syna Tobiasza, a Durczak 9-letnią córkę Oliwię. Piosenkarka po urodzeniu drugiego dziecka szybko, bo już w czerwcu, wróciła do pracy i intensywnie koncertuje. Drugiego dnia Sopot Festival, występowała z zespołem w Operze Leśnej i zaśpiewała dwa utwory Beatlesów we własnej aranżacji. Półroczna obecnie córeczka Anny Wyszkoni wcześnie zaczęła pojawiać się na salonach. Jej mama świetnie potrafi połączyć pracę z życiem prywatnym. Ciekawe, czy wokalistka chce już zaszczepić Poli zamiłowanie do muzyki? Dziewczynka najwyraźniej jednak potrzebuje jeszcze trochę czasu - Ania chętnie pozowała przed obiektywami, chwaląc się córką, ale Pola nie była szczególnie zachwycona zamieszaniem i obecnością fotoreporterów. Może kiedyś się przekona?

Anna Wyszkoni zabrała swoją półroczną córkę Polę na festiwal w Sopocie. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem piosenkarki i jej partnera, a zarazem menadżera, Macieja Durczaka. Para wychowuje wspólnie dwoje dzieci ze swoich poprzednich związków - Wyszkoni ma 11-letniego syna Tobiasza, a Durczak 9-letnią córkę Oliwię.

Wyszkoni Anna

Piosenkarka po urodzeniu drugiego dziecka szybko, bo już w czerwcu, wróciła do pracy i intensywnie koncertuje. Wczoraj, drugiego dnia Sopot Festival, występowała z zespołem w Operze Leśnej i zaśpiewała dwa utwory Beatlesów we własnej aranżacji.

Wyszkoni Anna dziecko

Półroczna obecnie córeczka Anny Wyszkoni wcześnie zaczęła pojawiać się na salonach. Jej mama świetnie potrafi połączyć pracę z życiem prywatnym. Ciekawe, czy wokalistka chce już zaszczepić Poli zamiłowanie do muzyki? Dziewczynka najwyraźniej jednak potrzebuje jeszcze trochę czasu - Ania chętnie pozowała przed obiektywami, chwaląc się córką, ale Pola nie była szczególnie zachwycona zamieszaniem i obecnością fotoreporterów.

Może kiedyś się przekona?

Wyszkoni Anna dziecko

mon

Zobacz także:

Wymyślne stylizacje i szałowe fryzury, czyli warszawski lans na imprezie MTV. Zobacz, kto się pojawił!

Hotele, restauracje, urządzenia czyszczące... Gwiazdom też czasem NIE UDAJĄ się biznesy. Zobacz, kto stracił majątek!

Zakończył się festiwal w Sopocie. Gwiazdy dopisały! Kto i jak zaprezentował się drugiego dnia? [ZDJĘCIA]