Magda Gessler o Adamie Gesslerze: To jest osoba niebezpieczna

Kiedyś byli rodziną, dzisiaj mają tylko to samo nazwisko.
Magda Gessler o Adamie Gesslerze "To jest osoba niebezpieczna". Kiedyś Magda i Adam Gessler byli rodziną, dzisiaj łączy ich tylko to samo nazwisko: "To jest osoba niebezpieczna" - ostrzega przed krewnym celebrytka. Magda Gessler postanowiła ratować nazwisko, które przejęła po swoim eks mężu. Afera, której bohaterem jest jej były szwagier Adam Gessler, rzuca cień na biznes gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Chodzi o ponad 20 milionów złotych, które Adam Gessler jest winien miastu. Mimo że jest arcybogaty, żadnemu komornikowi nie udało się odzyskać pieniędzy należnych Warszawie. W rozmowie z "Na żywo" Gessler tak to komentuje: "Ja tego pana prawie nie znam. Pokłóciłam się z nim 20 lat temu, bardzo dawno odcięłam się od tej osoby. Wydaje mi się, że to jest osoba niebezpieczna. Urokliwy, pełen szarmu, boję się takich ludzi". A może bardziej się boi o pieniądze, jakie może stracić przez to samo nazwisko?

Magda Gessler postanowiła ratować nazwisko, które przejęła po swoim eks mężu. Afera, której bohaterem jest jej były szwagier Adam Gessler, rzuca cień na biznes gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Chodzi o ponad 20 milionów złotych, które Adam Gessler jest winien miastu. Mimo że jest arcybogaty, żadnemu komornikowi nie udało się odzyskać pieniędzy należnych Warszawie. 

W rozmowie z "Na żywo" Gessler tak to komentuje:

Ja tego pana prawie nie znam. Pokłóciłam się z nim 20 lat temu, bardzo dawno odcięłam się od tej osoby. Wydaje mi się, że to jest osoba niebezpieczna. Urokliwy, pełen szarmu, boję się takich ludzi.

A może bardziej się boi o pieniądze, jakie może stracić przez to samo nazwisko?


polanski

Zobacz także:

Jakie sekrety kryje przeszłość gwiazd

Piotr Kraśko z rodziną w Sopocie. Wakacje na bogato!