Angelina Jolie zagra ze swoją córką!

Córka Angeliny i Brada zagra, u boku swojej mamy, księżniczkę w filmie "Maleficent".

 

Wiadomo, że Vivienne Jolie-Pitt, jako córka aktorskiej pary może chcieć spróbować swoich sił w filmie, jednak nikt nie spodziewał się tak młodego debiutu. Czterolatka wystąpi w nowej produkcji Walta Disneya "Maleficent". Informacje tę ogłosili producenci w środę, 22 sierpnia.

Zagra niewielką rolę, będzie młodą księżniczką Aurorą - powiedzieli.

Nastoletnią Aurorę zagra piękna Elle Fanning, siostra Dakoty. Nie wiadomo, ile zarobi na tej roli mała Vivienne, ale Angelina już jest podekscytowana tym faktem. Sama gra Czarownicę.

Ange, uważa, że będzie to świetna zabawa dla niej i Viv - podają źródła The Sun.

Premiera filmu odbędzie się w USA 14 marca 2014 r.

Angelina Jolie.

"Maleficent" to opowieść o czarownicy, która uśpiła królewnę Aurorę, historia zostanie przedstawiona z jej punktu widzenia.  Film opowiada o tym, jak czarownica musiała znosić pogardę ze strony rodziców królewny Aurory i nie została zaproszona na jej chrzciny. Postanowiła zemścić się na niej: ukłuła ją wrzecionem, by ją zabić. Jednak jedna z dobrych wróżek złagodziła klątwę. Księżniczka zapadła w sen, z którego mógł ją zbudzić tylko pocałunek mężczyzny, który ją pokocha.

Angelina Jolie w filmie Maleficent.

Film wyreżyseruje Robert Stromberg. W filmie wystąpią także: Indie Eisley, Sharlto Copley, Sam Riley, Miranda Richardson, Imelda Staunton, Lesley Manville, Juno Temple i Thwaites Brenton.

Czy Vivienne pójdzie w ślady mamy?

AK

Zobacz także:

Najbardziej wpływowe dzieci Hollywood

Angelina Jolie jako zła czarownica. Straszna?

Kristen Stewart chce być jak Angelina Jolie!