DiCaprio zaprosił Pattinsona na męską wyprawę! Wynajmie luksusową willę na wybrzeżu!

Leo wyciąga do Pattinsona pomocną dłoń.
DiCaprio i Pattinson na męskiej wyprawie Leo wyciągnął do Roberta pomocną dłoń "The Sun": Leonardo DiCaprio zaprosił Roberta Pattinsona na wyprawę do Puerto Rico, gdzie zamierza wynająć do na odludziu, by ugościć w nim swoich znajomych Robert Pattinson wzbudził współczucie w całym Hollywood. Ulitował się nad nim nawet Leonardo Dicaprio. Słynny aktor zaproponował gwiazdorowi ze "Zmierzchu" męską wyprawę do Puerto Rico! Gwiazdor "Titanica" zaprosił swojego młodszego kolegę po fachu na imprezę wieńczącą zakończenie zdjęć do filmu DiCaprio: "Runner, Runner". Podobno Leo planuje wiele atrakcji dla swoich przyjaciół: - Leo chce zarezerwować luksusową willę, w jakimś odosobnionym miejscu na wybrzeżu - tak aby on i jego kumple mogli cieszyć się prywatnością - podaje informator "The Sun". Robert leczy złamane serce w domu Reese Witherspoon. To ona zapoznała go z Leonardo Dicaprio. Ponoć od dawna śledził rozwój kariery Pattinsona. Co więcej często ich do siebie porównywano, co nie było dla DiCaprio obojętne: - On pilnie obserwował Roba, od kiedy tylko ludzie zaczęli go nazywać nowym Leonardo DiCaprio - donosi źródło cytowane przez portal "The Sun". DiCaprio tkwi w show-biznesie już od bardzo wielu lat, więc z pewnością wie, jakie rozrywki pozwolą mu zapomnieć Kristen. Być może zapozna go z jedną ze swoich koleżanek modelek?

Robert Pattinson wzbudził współczucie w całym Hollywood. Ulitował się nad nim nawet Leonardo Dicaprio. Słynny aktor zaproponował gwiazdorowi ze "Zmierzchu" męską wyprawę do Puerto Rico!

Robert Pattinson looking tired and angry in a baseball cap and sweatshirt heading to dinner in NYC on Monday, August 14, 2012. X17online.com *** Local Caption *** Robert Pattinson

Gwiazdor Titanica zaprosił swojego młodszego kolegę po fachu na imprezę wieńczącą zakończenie zdjęć do filmu DiCaprio: "Runner, Runner". Podobno Leo planuje wiele atrakcji dla swoich przyjaciół:

Leo chce zarezerwować luksusową willę, w jakimś odosobnionym miejscu na wybrzeżu - tak aby on i jego kumple mogli cieszyć się prywatnością - podaje informator The Sun.

11/05/2011 - Leonardo DiCaprio - 2011 LACMA Art + Film Gala Honoring Clint Eastwood and John Baldessari Presented by Gucci - Arrivals - Los Angeles County Museum of Art - Los Angeles, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Robert leczy złamane serce w domu Reese Witherspoon. To ona zapoznała go z Leonardo Dicaprio. Ponoć od dawna śledził rozwój kariery Pattinsona. Co więcej często ich do siebie porównywano, co nie było dla DiCaprio obojętne:

On pilnie obserwował Roba, od kiedy tylko ludzie zaczęli go nazywać nowym Leonardo DiCaprio - donosi źródło cytowane przez portal The Sun.

DiCaprio tkwi w show-biznesie już od bardzo wielu lat, więc z pewnością wie, jakie rozrywki pozwolą mu zapomnieć Kristen. Być może zapozna go z jedną ze swoich koleżanek modelek? A Wy jak myślicie, co będzie dla Pattisona najlepszym lekarstwem?

Leonardo DiCaprio and Gisele Bundchen arrive at the 77th Annual Academy Awards held at the Kodak Theatre on February 27, 2005 in Hollywood, Ca (AP Photo/Tammie Arroyo)

zuz

Zobacz także:

Bar, Gisele, Blake: Leonardo DiCaprio wie, co to znaczy gorąca laska!

Nietypowe fakty z życia gwiazd!

Nasze gwiazdy spędzają lato na polskich plażach

Więcej o:
Komentarze (16)
DiCaprio zaprosił Pattinsona na męską wyprawę! Wynajmie luksusową willę na wybrzeżu!
Zaloguj się
 • magistrat

  Oceniono 16 razy 14

  A dla mnie to mogą być nawet razem :-) idę na kawę poranną :-)

 • sansa

  Oceniono 13 razy 13

  I w ten o to sposób może się okazać, że lekarstwem na kobietę jest ... inny mężczyzna. ;-)

 • cosma

  Oceniono 19 razy 7

  DiCaprio podrywa Pattinsona !!! Inaczej nie da się tego wytłumaczyć !!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  "Anegdota mówi, iż w czasie ciąży matka DiCaprio często odwiedzała różnego rodzaju wystawy i muzea, twierdząc, że kontakt ze sztuką od najwcześniejszych dni uczyni z jej dziecka artystę" - to ja nie wiem, gdzie chodziła matka Pattisona.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 3

  Idealna para:)

 • ona..

  Oceniono 3 razy 3

  ja pierdziele ale przesadzacie. robicie z tego pattisona takiego cierpietnika ze ja nie wiem. ok moze cierpi po tym wszystkim ale nie musicie o tym juz gadac ! to bezsensu, nie jeden i nie on ostatni został skrzywdzony !!!

 • nkwd

  Oceniono 10 razy 0

  Oj będzie się działo.Żeby tylko po tej "terapii" obaj na leczenie AA nie musieli trafić.

 • olalola

  Oceniono 8 razy -2

  Są troszke podobni do siebie... heh,heh,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX