Kolejne wcielenie Nergala. Zostanie... MODELEM!

Wokalista grupy Behemot został twarzą nowej kolekcji meksykańskiego projektanta!

Nergal coraz bardziej nas zaskakuje. Jak dowiedział się dwutygodnik "Party", wokalista grupy Behemot spróbuje tym razem swoich sił jako... model. Już niedługo, w Muzeum Narodowym odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji meksykańskiego projektanta, Rodrigo de la Garzy, gdzie na wybiegu zobaczymy właśnie Darskiego.

Będzie to bardziej perfomance niż typowy przegląd fasonów na wiosnę-lato 2013. Modelom na pokazie będą towarzyszyć dobermany, a kobiety będą tylko dodatkiem - zdradził projektant dwutygodnikowi.

Nergal Adam Darski

Darski już wielokrotnie udowadniał, że muzyka jest jego głównym zajęciem, ale nie boi się nowych wyzwań. Niedawno został twarzą marki napoju energetycznego "Demon". Złośliwcy twierdzili, że zrobił to tylko dla pieniędzy, jednak, jak się później okazało, cały dochód z reklamy przekazał na rzecz fundacji DKMS. Nergal pojawił się również w znanym talent show "The Voice of Poland". Zasiadał wówczas w fotelu jurorskim. Co ciekawe, były partner Dody spróbował niedawno swoich sił jako aktor.  Zagrał nazistę w nowym filmie Juliusza Machulskiego, a efekt jego pracy będziemy mogli zobaczyć już w 2013 roku.

Nergal Adam Darski

Aktor, wokalista, juror i... model. Trzeba przyznać, że jego doświadczenie jest bardzo imponujące. Myślicie, że wokalista odnajdzie się na wybiegu? My nie jesteśmy w stanie sobie tego do końca wyobrazić... Ale kto wie, może odnajdzie kolejne powołanie?

Nergal Adam Darski

RK

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Co robią gwiazdy w Kołobrzegu na Sunrise Fashion Festival i w stolicy na otwarciu ShopStory

Nergal flirtuje z Anną Wendzikowską

To już OFICJALNE! Nergal został twarzą napoju energetycznego i oddał 350 TYSIĘCY, które na tym zarobił

Więcej o:
Komentarze (28)
Kolejne wcielenie Nergala. Zostanie... MODELEM!
Zaloguj się
 • apage

  Oceniono 18 razy 10

  To może niech zostanie końskim prąciem...???

 • tarja88

  Oceniono 9 razy 5

  Duzo osób pisze "niżej upasc nie mógł" itp...Ale wg mnie to niżej upasc by nie mógł, gdyby na parzykład zaczął obgadywac prywatne życie innych osób, gdyby udzielił jakiegoś wywiadu gdzie opowiada o intymnych sprawach, albo wziął udział w sesji w Gali i poskarżył się na Dodę że mu coś zrobiła...A facet po prostu robi co mu się podoba, i wszystkich to tak wk.urwia że nie mogą przejsc nad tym do porządku dziennego. Jego życie to wasze życie? Nie. Od.pier.dolcie się od niego więc, debile. Mi też sie może nie podobac że nie jest taki jaki powinien byc, tlyko taki jaki chce, ale na miłosc boską...zajmijcie sie swoim życiem!

 • koja

  Oceniono 9 razy 5

  Każdy ma kogoś lub coś przed czym uklęknie lub schyli głowę. Niezmiennie, życzę mu zdrowia.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  w modelowaniu nie siedzę,ale myślę,że facet już zrobił karierę

 • cosma

  Oceniono 5 razy 3

  Kucharz - to dobra fucha - więc może ten kierunek ..!!!

 • sansa

  Oceniono 7 razy 3

  No bo on w poniedziałki i środy robi z siebie pajaca w programie "mikrofon dla wszystkich, we wtorki i czwartki kręci bioderkami na wybiegu, a piątki i soboty jest MROCZNYM DEMONEM, HRRRRRRR!!!!!

 • pixxxie

  Oceniono 5 razy 3

  cudownie wylansował się na pustej Dodzie

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 3

  O, jako model, a nie próbuje jako śpiewak operowy?

 • espertka88

  Oceniono 6 razy 2

  Oj,Nergal próbuje jeszcze ratować swoją karierę,szkoda że w ta prymitywny sposób...Metalowiec modelem? To śmieszne.A prawda jest taka,że Nergal nie jest już tak sławny jak przedtem.Nawet The Voice of Poland już nie ma.Ale sam sobie jest winny-nie trzeba było rozstawać się z Dodą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX