Kolejne wcielenie Nergala. Zostanie... MODELEM!

Wokalista grupy Behemot został twarzą nowej kolekcji meksykańskiego projektanta!

Nergal coraz bardziej nas zaskakuje. Jak dowiedział się dwutygodnik "Party", wokalista grupy Behemot spróbuje tym razem swoich sił jako... model. Już niedługo, w Muzeum Narodowym odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji meksykańskiego projektanta, Rodrigo de la Garzy, gdzie na wybiegu zobaczymy właśnie Darskiego.

Będzie to bardziej perfomance niż typowy przegląd fasonów na wiosnę-lato 2013. Modelom na pokazie będą towarzyszyć dobermany, a kobiety będą tylko dodatkiem - zdradził projektant dwutygodnikowi.

Nergal Adam Darski

Darski już wielokrotnie udowadniał, że muzyka jest jego głównym zajęciem, ale nie boi się nowych wyzwań. Niedawno został twarzą marki napoju energetycznego "Demon". Złośliwcy twierdzili, że zrobił to tylko dla pieniędzy, jednak, jak się później okazało, cały dochód z reklamy przekazał na rzecz fundacji DKMS. Nergal pojawił się również w znanym talent show "The Voice of Poland". Zasiadał wówczas w fotelu jurorskim. Co ciekawe, były partner Dody spróbował niedawno swoich sił jako aktor.  Zagrał nazistę w nowym filmie Juliusza Machulskiego, a efekt jego pracy będziemy mogli zobaczyć już w 2013 roku.

Nergal Adam Darski

Aktor, wokalista, juror i... model. Trzeba przyznać, że jego doświadczenie jest bardzo imponujące. Myślicie, że wokalista odnajdzie się na wybiegu? My nie jesteśmy w stanie sobie tego do końca wyobrazić... Ale kto wie, może odnajdzie kolejne powołanie?

Nergal Adam Darski

RK

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Co robią gwiazdy w Kołobrzegu na Sunrise Fashion Festival i w stolicy na otwarciu ShopStory

Nergal flirtuje z Anną Wendzikowską

To już OFICJALNE! Nergal został twarzą napoju energetycznego i oddał 350 TYSIĘCY, które na tym zarobił