Koniec WIELKIEJ miłości Adamczyka i Rozz?! "Ona go zostawiła"

Adamczyk ma już dosyć związku na odległość.
Adamczyk chodzi bez obrączki! Czy to koniec wielkiej miłości? Małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz przechodzi poważny kryzys. Kilka dni temu Adamczyk pojawił się na spotkaniu aktorów z "Czas honoru" bez obrączki! Ostatnio media obiegła informacja, że małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz przechodzi poważny kryzys. Kilka dni temu Adamczyk pojawił się na spotkaniu aktorów z serialu "Czas honoru" z mediami... bez obrączki! Czyżby była to oznaka, że związek celebrytów nie przetrwał próby czasu? Nierozłączna do niedawna para nagle przestała pokazywać się razem. Chodzą nawet pogłoski, że po 8 miesiącach małżeństwa modelka podjęła decyzję o rozstaniu. "Ona go zostawiła. Był jej potrzebny do wylansowania się w kraju i swoje zrobił. Zresztą to dwa całkiem przeciwne charaktery. Piotr jest człowiekiem spokojnym, ułożonym, nieskorym do nieprzemyślanych działań. Ona natomiast to żądna przygód dziewczyna. Nie da się pogodzić ognia z wodą" - wyznał w rozmowie z se.pl przyjaciel aktora. Żeniąc się z piękną Kate Rozz, Piotr Adamczyk miał nadzieję wreszcie się ustatkować. Marzenia aktora o rodzinnym domu nadal są niespełnione. Uniemożliwia to odległość, która na co dzień dzieli małżonków. Kate Rozz jest mocno związana z Francją, gdzie spełnia się zawodowo, tam też uczy się jej córka. Natomiast Adamczyka zawodowe zobowiązania trzymają w Polsce. Aktor ma już dość ciągłej rozłąki, dlatego - jak podaje Fakt.pl - przed wspólnym wyjazdem z rodziną na wakacje postawił Kate ultimatum: albo Francja, albo on. "Piotr od początku wiedział, że Kasia ma zawodowe zobowiązania we Francji i że właśnie tam uczy się jej córka. Jeszcze przed ślubem ustalili, że będą prowadzić dwa domy. Tymczasem Kasia w ich polskim domu jest raczej gościem. Piotr ma dość powrotów do pustego mieszkania" - wyznała Faktowi osoba z otoczenia aktora. Pojawiły się głosy, jakoby związek na odległość był Kate na rękę. Jakiś czas temu jej były mąż Jean-Manuel Rozan stwierdził, że Rozz specjalnie żyje w związku na odległość, bo boi się utraty niezależności.

Ostatnio media obiegła informacja, że małżeństwo Piotra AdamczykaKate Rozz przechodzi poważny kryzys. Kilka dni temu Adamczyk pojawił się na spotkaniu aktorów, grających w serialu "Czas honoru", z mediami... bez obrączki!

Adamczyk Piotr

Czyżby była to oznaka, że związek celebrytów nie przetrwał próby czasu?

Adamczyk Piotr

Nierozłączna do niedawna para nagle przestała pokazywać się razem. Chodzą nawet pogłoski, że po 8 miesiącach małżeństwa modelka podjęła decyzję o rozstaniu.

Ona go zostawiła. Był jej potrzebny do wylansowania się w kraju i swoje zrobił. Zresztą to dwa całkiem przeciwne charaktery. Piotr jest człowiekiem spokojnym, ułożonym, nieskorym do nieprzemyślanych działań. Ona natomiast to żądna przygód, szalona dziewczyna. Nie da się pogodzić ognia z wodą - wyznał w rozmowie z se.pl przyjaciel aktora.


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/kate-rozz-zostawila-piotra-adamczyka-to-koniec-ich-malzenstwa_274782.html

Żeniąc się z piękną Kate Rozz Piotr Adamczyk miał nadzieję wreszcie się ustatkować. Marzenia aktora o ciepłym rodzinnym domu nadal są niespełnione. Uniemożliwia to odległość, która na co dzień dzieli małżonków. Kate Rozz jest mocno związana z Francją, gdzie spełnia się zawodowo, tam też uczy się jej córka. Natomiast Adamczyka zawodowe zobowiązania trzymają w Polsce. Aktor ma już dość ciągłej rozłąki, dlatego - jak podaje Fakt.pl - przed wspólnym wyjazdem z rodziną na wakacje postawił Kate ultimatum: albo Francja albo on.

Kate Rozz Piotr Adamczyk

Piotr od początku wiedział, że Kasia ma zawodowe zobowiązania we Francji i że właśnie tam uczy się jej córka. Jeszcze przed ślubem ustalili, że będą prowadzić dwa domy. Tymczasem Kasia w ich polskim domu jest raczej gościem. Piotr ma dość powrotów do wiecznie pustego mieszkania. Nie po to brał ślub, żeby wieść samotne życie - wyznała Faktowi osoba z otoczenia aktora.

Pojawiły się głosy, jakoby związek na odległość był Kate na rękę. Jakiś czas temu jej były mąż Jean-Manuel Rozan stwierdził, że Rozz specjalnie żyje w związku na odległość, bo boi się utraty niezależności:

Jedynym powodem, dla którego moja była żona nie mieszka w Polsce z nowym mężem, jest fakt, że tego nie chce - stwierdził.

Z jednej strony nie dziwi nas zniecierpliwienie Piotra Adamczyka. Związek na odległość jest bardzo trudny i wymaga od partnerów wielu poświęceń. Z drugiej jednak strony Kate Rozz jest ambitną kobietą, która chce spełniać się zawodowo, a przeprowadzka do Polski mogłaby negatywnie wpłynąć na rozwój jej kariery. Być może właśnie dlatego modelka zdecydowała, że w obecnej sytuacji najlepszym wyjściem będzie rozstanie.

Kate Rozz

Wygląda na to, że Adamczyk i Rozz źle się dobrali. Ciekawe, czy ich miłość wystarczy, aby pokonać dzielące ich przeciwności.

Alex

Zobacz także:
Dowbor, Karolak, Boczarska pocą się i sapią na Beko Ełk Triathlon
Kasia Struss pozuje NAGO i bez makijażu! Topmodelka jest BARDZO chuda
Małgorzata Rozenek kiedyś nie była taka perfekcyjna. ZALICZYŁA kilka niezłych WPADEK