Piotr Grabowski ZOSTAWIŁ Annę Dereszowską! To KONIEC ich związku

Po pięciu latach aktor postanowił zakończyć swój związek.
Grabowski zostawił Dereszowską Po pięciu latach aktor postanowił zakończyć swój związek. Po pięciu latach aktor Piotr Grabowski postanowił zakończyć swój związek z Anną Dereszowską. Podobnio nie mógł już dłużej znieść... ciągłego odrzucania zaręczyn Wygląda na to, że to już koniec ich wielkiej miłości. Anna Dereszowska rozstała się ze swoim partnerem Piotrem Grabowskim. Kilka dni temu w tabloidach pojawiła się informacja, że związek aktorów od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Tygodnik "Życie na gorąco" sugerował nawet, że Dereszowska ma kogoś na boku. Jak czytamy na stronie se.pl powód rozstania był jednak inny. Ponoć to sam Grabowski zakończył związek, bo nie mógł już dłużej znieść... ciągłego odrzucania zaręczyn. Piotr Grabowski już od dłuższego czasu chciał zalegalizować związek z Anną Dereszowską. Niestety aktorka nie była tym zainteresowana. Propozycje ożenku Piotra zawsze spotykały się z odmową z jej strony. Sam aktor wyznał w rozmowie z "Super Expressem", że wielokrotnie starał się o rękę ukochanej. "Będę się oświadczał Ani aż do skutku. Ona odmawia mi tak uroczo, że wciąż mam ochotę prosić ją o rękę" - przyznał żartobliwie. Czyżby Grabowskiemu w końcu zabrakło cierpliwości? Anna Dereszowska i Piotr Grabowski poznali się 5 lat temu na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów". Oboje byli wtedy w związkach, jednak postanowili zaryzykować dla uczucia, które ich połączyło (Piotr zostawił dla Ani żonę i dwójkę dzieci). Para doczekała się córeczki, 4-letniej dziś Lenki. To właśnie dla jej dobra Grabowski naciskał na ślub. Niestety Dereszowska nie podzielała jego poglądu w tej sprawie i nie chciała stabilizacji. Szkoda, że para poróżniła się o coś, co z założenia powinno przybliżać do siebie dwojga zakochanych i scementować ich związek. Sądzicie, że Piotr Grabowski postąpił słusznie zrywając z Anną Dereszowską z takiego powodu?

Wygląda na to, że to już koniec ich wielkiej miłości. Anna Dereszowska rozstała się ze swoim partnerem Piotrem Grabowskim. Kilka dni temu w tabloidach pojawiła się informacja, że związek aktorów od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Tygodnik "Życie na gorąco" sugerował nawet, że Dereszowska ma kogoś na boku. Jak czytamy na stronie se.pl powód rozstania był jednak inny. Ponoć to sam Grabowski zakończył związek, bo nie mógł już dłużej znieść... ciągłego odrzucania zaręczyn.

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Piotr Grabowski już od dłuższego czasu chciał zalegalizować związek z Anną Dereszowską. Niestety aktorka nie była tym zainteresowana. Propozycje ożenku Piotra zawsze spotykały się z odmową z jej strony. Sam aktor wyznał w rozmowie z "Super Expressem", że wielokrotnie starał się o rękę ukochanej:

Będę się oświadczał Ani aż do skutku. Ona odmawia mi tak uroczo, że wciąż mam ochotę prosić ją o rękę - przyznał żartobliwie.

Czyżby Grabowskiemu w końcu zabrakło cierpliwości?

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski poznali się 5 lat temu na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów". Oboje byli wtedy w związkach, jednak postanowili zaryzykować dla uczucia, które ich połączyło (Piotr zostawił dla Ani żonę i dwójkę dzieci). Para doczekała się córeczki, 4-letniej dziś Lenki. To właśnie dla jej dobra Grabowski naciskał na ślub. Niestety Dereszowska nie podzielała jego poglądu w tej sprawie i nie chciała stabilizacji.

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Szkoda, że para poróżniła się o coś, co z założenia powinno przybliżać do siebie dwojga zakochanych i scementować ich związek. Sądzicie, że Piotr Grabowski postąpił słusznie zrywając z Anną Dereszowską z takiego powodu?

Alex

Zobacz także:
Jakie sekrety kryje przeszłość gwiazd? Niektóre historie są tragiczne
Śliczna Paulina Sykut wybrała się z mężem na kajaki. Jak się bawili?
Dowbor, Karolak, Boczarska pocą się i sapią na Beko Ełk Triathlon