Krystian Wieczorek tęskni za Anną Czartoryską?! Nie walczył o nią

Krystian Wieczorek zrozumiał, że popełnił błąd nie walcząc o związek z Anna Czartoryską.
Wieczorek tęskni za Czartoryską? Wieczorek zrozumiał, że popełnił błąd, nie walcząc o związek z Czartoryską. Krystian Wieczorek i Anna Czartoryska poznali się na planie "Życia nad rozlewiskiem". Coś zaiskrzyło. Dziś aktor żałuje, że nie walczył o rodzące się uczucie Krystian Wieczorek i Anna Czartoryska przyjaźnią się, jednak jeszcze w zeszłym roku Wieczorek miał nadzieję, że będą parą - twierdzi "Rewia". Aktorzy poznali się na planie "Życia nad rozlewiskiem", gdzie grali zakochane w sobie młode małżeństwo. Podobnie jak w serialu, także w życiu zaczęła łączyć ich przyjaźń, a cały plan aż huczał od plotek o ich romansie. Po skończonej pracy na planie zdjęciowym każde wróciło do swoich zobowiązań. Wieczorek do Krakowa na plan serialu "Julia", Czartoryska zaś do gry w warszawskim teatrze Roma. Niedługo potem aktorka poznała Michała Niemczyckiego - syna polskiego miliardera, z którym spotyka się do tej pory. U boku Wieczorka nie pojawiła się żadna kobieta, według tygodnika: aktor nie znalazł jeszcze miłości swojego życia. W czwartej części "Życia nad rozlewiskiem" rola Wieczorka została mocno okrojona: wziął udział tylko w trzech dniach zdjęciowych. Jak podaje "Rewia", ten krótki czas wystarczył, żeby aktor zdał sobie sprawę z tego, co stracił, nie walcząc o rodzące się uczucie między nim a Czartoryską. W zeszłym roku serialowa para spędzała mnóstwo czasu razem i okazywała sobie dużo uczucia zarówno na planie, jak i poza nim. Krystian liczył, że i teraz tak będzie, ale Czartoryska wyprowadziła go z błędu. Wieczorek bardzo źle to zniósł. "Krystian unikał jej spojrzeń, nie podchodził do niej podczas przerw między ujęciami, sprawiał wrażenie przygaszonego" - mówi "Rewii" osoba pracująca na planie serialu. Tabloid twierdzi, że aktor ma żal do siebie i nie może zrozumieć, jak mógł odpuścić i przestać zabiegać o miłość koleżanki z planu.

Krystian Wieczorek i Anna Czartoryska przyjaźnią się, jednak jeszcze w zeszłym roku Wieczorek miał nadzieję, że będą parą - twierdzi "Rewia". Aktorzy poznali się na planie "Życia nad rozlewiskiem", gdzie grali zakochane w sobie młode małżeństwo. Podobnie jak w serialu, także w życiu zaczęła łączyć ich przyjaźń, a cały plan aż huczał od plotek o ich romansie.

Czartoryska Anna, Wieczorek Krystian

Po skończonej pracy na planie zdjęciowym każde wróciło do swoich zobowiązań. Wieczorek do Krakowa na plan serialu "Julia", Czartoryska zaś do gry w warszawskim teatrze Roma. Niedługo potem aktorka poznała Michała Niemczyckiego - syna polskiego miliardera, z którym spotyka się do tej pory. U boku Wieczorka nie pojawiła się żadna kobieta, według tygodnika: aktor nie znalazł jeszcze miłości swojego życia.

Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej, Torun, 04.08.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

W czwartej części "Życia nad rozlewiskiem" rola Wieczorka została mocno okrojona: wziął udział tylko w trzech dniach zdjęciowych. Jak podaje "Rewia", ten krótki czas wystarczył, żeby aktor zdał sobie sprawę z tego, co stracił nie walcząc o rodzące się uczucie między nim, a Czartoryską.

Krystian Wieczorek

W zeszłym roku serialowa para spędzała mnóstwo czasu razem i okazywała sobie dużo uczucia zarówno na planie jak i poza nim. Krystian liczył, że i teraz tak będzie, ale Czartoryska wyprowadziła go z błędu. Wieczorek bardzo źle to zniósł.

Krystian unikał jej spojrzeń, nie podchodził do niej podczas przerw między ujęciami, sprawiał wrażenie przygaszonego - mówi "Rewii" osoba pracująca na planie serialu.

Anna Czartoryska.

Tabloid twierdzi, że aktor ma żal do siebie i nie może zrozumieć, jak mógł odpuścić i przestać zabiegać o miłość koleżanki z planu.

Zobacz także:

Tak wyglądało wesele Luberta i Wojtasik!

Małgorzata Rozenek kiedyś nie była taka perfekcyjna. ZALICZYŁA kilka niezłych WPADEK

TYLKO U NAS! Zdjęcia z wakacji Dody i Błażeja!

Więcej o:
Komentarze (11)
Krystian Wieczorek tęskni za Anną Czartoryską?! Nie walczył o nią
Zaloguj się
 • atunad

  Oceniono 2 razy 2

  Zgodnie z tradycją Plotka, wiadomość sprzed 2 tygodni! O ile to jest w ogóle jakaś wiadomość!? Ale inni pisali o tym duuuuuuuuuuuuuuużo wcześniej...

 • artyyysta

  Oceniono 16 razy 0

  pieniadze wygraly, wszyscy wiemy jaka to ta pani jest. a wieczorek szkoda slow

 • jaguar

  Oceniono 8 razy -2

  Widocznie Wieczorek, to nie ' Brunet wieczorową porą'...inny temperament...:))

 • krycha_73

  Oceniono 16 razy -4

  Gdybym miała do wyboru syna miliardera i aktora , to zgadnijcie, co bym wybrała :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy -5

  Może Wieczorek jest gejem. Tak ćwierkają warszawskie wróble.

 • dominique_roark

  Oceniono 26 razy -12

  Wieczorek to kocha chłopców. Nie ściemniajcie. Zaś Niemczycki jest przystojniejszy i dużo bogatszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX