Alicja Bachleda-Curuś ZNALAZŁA DAWCĘ SZPIKU dla swojego ojca!

Działania aktorki w końcu przyniosły oczekiwane rezultaty.
Bachleda-Curuś znalazła dawcę szpiku Działania aktorki w końcu przyniosły oczekiwane rezultaty. Ojciec Alicji Bachledy-Curuś choruje na białaczkę. Po miesiącach intensywnych działań aktorce udało się znaleźć dawcę szpiku i załatwić ojcu operację w USA Kiedy na wiosnę tego roku Alicja Bachleda-Curuś dowiedziała się o tym, że jej ojciec choruje na białaczkę, od razu ruszyła do akcji, poważnie angażując się w poszukiwania dawcy. Jej działania okazały się skuteczne, o czym możemy przeczytać na portalu se.pl. Po miesiącach intensywnych działań gwieździe filmu "Ondine" udało się znaleźć dawcę szpiku i załatwić ojcu operację. Jak podaje se.pl, przeszczep ma się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Jego koszt to ponad 1,5 mln złotych (ok. pół miliona dolarów)! Kwestie finansowe nie stanowią jednak dla rodziny większych problemów - majątek Tadeusza Bachledy-Curuś szacowany jest na 100 mln złotych, a sama Alicja może liczyć na spory dochód w postaci wysokich alimentów (które wynoszą 100 tys. zł). Alicja Bachleda-Curuś jest silną kobietą, co zdążyła już udowodnić m.in. po rozstaniu z Colinem Farrellem, ojcem jej 3-letniego synka Henry'ego Tadeusza. Teraz dzięki jej zaangażowaniu tata aktorki ma realne szanse pokonać chorobę. Ponadto, podobnie jak Doda walcząca o zdrowie swojego byłego już chłopaka Nergala, Alicja zwróciła uwagę mediów i swoich fanów na tę straszną chorobę zachęcając ludzi do zostania dawcami szpiku. Jak sama mówiła podczas konferencji fundacji DKMS, Bazy Dawców Komórek Macierzystych: "Moje oczy zostały skierowane na ten problem, ponieważ dotknął on jedną z bliskich mi osób. Tata zawsze był obok mnie w ważnych momentach. Będę o niego walczyć". Gratulujemy Tadeuszowi Bachledzie-Curuś kochającej i wspierającej go córki i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Kiedy na wiosnę tego roku Alicja Bachleda-Curuś dowiedziała się o tym, że jej ojciec choruje na białaczkę, od razu ruszyła do akcji poważnie angażując się w poszukiwania dawcy. Jej działania okazały się skuteczne, o czym możemy przeczytać na portalu se.pl. Po miesiącach intensywnych działań gwieździe filmu "Ondine" udało się znaleźć dawcę szpiku i załatwić ojcu operację.

Alicja Bachleda-Curuś

Jak podaje se.pl, przeszczep ma się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Jego koszt to ponad 1,5 mln złotych (ok. pół miliona dolarów)! Kwestie finansowe nie stanowią jednak dla rodziny większych problemów - majątek Tadeusza Bachledy-Curuś szacowany jest na 100 mln złotych, a sama Alicja może liczyć na spory dochód w postaci wysokich alimentów (które wynoszą 100 tys. zł).

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś jest silną kobietą, co zdążyła już udowodnić m.in. po rozstaniu z Colinem Farrellem, ojcem jej 3-letniego synka Henry'ego Tadeusza. Teraz dzięki jej zaangażowaniu tata aktorki ma realne szanse pokonać chorobę. Ponadto, podobnie jak Doda walcząca o zdrowie swojego byłego już chłopaka Nergala, Alicja zwróciła uwagę mediów i swoich fanów na tę straszną chorobę zachęcając ludzi do zostania dawcami szpiku. Jak sama mówiła podczas konferencji fundacji DKMS, Bazy Dawców Komórek Macierzystych:

Moje oczy zostały skierowane na ten problem, ponieważ dotknął on jedną z bliskich mi osób. Tata zawsze był obok mnie w ważnych momentach. Będę o niego walczyć.

  Alicja Bachlede Curu?

Gratulujemy Tadeuszowi Bachledzie-Curuś kochającej i wspierającej go córki i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Alex

Zobacz także:

Na co dzień wyglądają ZWYCZAJNIE. Są żonami, matkami. A w nocy...

Edyta Pazura spaceruje po Sopocie z synkiem. ZASŁANIA go kocykiem!

"Nie ma większego bólu niż ten, kiedy rodzic traci dziecko." Oni to wiedzą

 Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/zaatwia-ojcu-przeszczep-za-15-mln-z_273742.html