Jean-Claude Van Damme przyznał się do romansu z Kylie Minogue! "Uprawialiśmy piękną miłość"

Po latach aktor pochwalił się swoimi miłosnymi podbojami.
Van Damme miał romans z Kylie Minogue Po latach aktor pochwalił się swoimi miłosnymi podbojami Jean-Claude Van Damme o romansie z Kylie Minogue dla portalu The Sun: Uprawialiśmy piękną miłość, to były piękne chwile i słodkie pocałunki. Jean-Claude Van Damme "przypadkiem" upublicznił swój krótki, acz intensywny związek z Kylie Minogue. Do kontrolowanego wycieku doszło przy okazji premiery najnowszego filmu Van Damme'a "Niezniszczalni 2", na której pojawił się w towarzystwie żony Gladys Portugues. Początkowo aktor wykręcał się od pytań dotyczących jego romansu z Kylie: - Wiecie co? Należy raczej pytać o to ją. Ona ma lepszą pamięć. Ja mam już 51 lat, poza tym wiecie, ile razy dostałem już pięścią w twarz? - przytacza odpowiedź portal The Sun. Wystarczyło jednak tylko kolejne pytanie dziennikarzy i aktor szybko potwierdził plotki: - No dobrze... Tak, mieliśmy romans. Byliśmy wtedy w Tajlandii - czytamy na portalu The Sun. Van Damme najwyraźniej miło wspomina pobyt w Tajlandii, gdzie powstawały zdjęcia do filmu "Street Fighter", ponieważ dość szybko rozwinął wątek romansu z Kylie Minogue. - To byłoby nienormalne, gdybyśmy nie mieli romansu. Ona jest taka piękna i stawała tam przede mną każdego dnia ze swoim cudownym uśmiechem, taka świeża, czarująca, otwarta - grała jak prawdziwa gwiazda kina. Uprawialiśmy piękną miłość, to były piękne chwile i słodkie pocałunki - cytuje wypowiedź aktora portal The Sun. Ciekawe, jak na rozmarzoną minę zareagowała stojąca obok żona Van Damme'a. Dla Gladys Portugues tamten okres nie wiąże się raczej z tak miłymi wspomnieniami jak dla jej męża. W 1992 roku para wzięła rozwód. Spekuluje się, że powodem tej decyzji były liczne zdrady aktora - cóż, jak widać, może nie są to tylko spekulacje. Gladys i Jean-Claude jednak przewalczyli trudne chwile i w 1999 roku ponownie stanęli na ślubnym kobiercu.

Ognisty romans to w Hollywood najlepsza promocja. Nawet jeżeli aktualnie nie ma się nikogo na boku, to zawsze można się pochwalić jakimiś rewelacjami z przeszłości. Tak zrobił Jean-Claude Van Damme, który "przypadkiem" upublicznił swój krótki, acz intensywny związek z Kylie Minogue.

jean-claude van damme

Do kontrolowanego wycieku doszło przy okazji premiery najnowszego filmu Van Damme'a "Niezniszczalni 2", na której pojawił  się w towarzystwie żony Gladys Portugues. Początkowo aktor wykręcał się od pytań dotyczących jego romansu z Kylie:

Wiecie co? Należy raczej pytać o to ją. Ona ma lepszą pamięć. Ja mam już 51 lat, poza tym wiecie, ile razy dostałem już pięścią w twarz? - przytacza odpowiedź portal The Sun.

Performer Kylie Minogue arrives for the Brit Awards 2012 at the O2 Arena in London, Tuesday, Feb. 21, 2012. (AP Photo/Jonathan Short)

Wystarczyło jednak tylko kolejne pytanie dziennikarzy i aktor szybko potwierdził plotki:

No dobrze...Tak, mieliśmy romans. Byliśmy wtedy w Tajlandii - czytamy na portalu The Sun.

Jean-Claude Van Damme

Van Damme najwyraźniej miło wspomina pobyt w Tajlandii, gdzie powstawały zdjęcia do filmu "Street Fighter", ponieważ dość szybko rozwinął wątek romansu z Kylie Minogue.

To byłoby nienormalne, gdybyśmy nie mieli romansu. Ona jest taka piękna i stawała tam przede mną każdego dnia ze swoim cudownym uśmiechem, taka świeża, czarująca, otwarta - grała jak prawdziwa gwiazda kina. Uprawialiśmy piękną miłość, to były piękne chwile i słodkie pocałunki - cytuje wypowiedź aktora portal The Sun.

Actor Jean-Claude Van Damme (L) and his wife Gladys arrive for the screening of

Ciekawe ,jak na rozmarzoną minę zareagowała, stojąca obok, żona Van Damme'a. Dla Gladys Portugues tamten okres nie wiąże się raczej z tak miłymi wspomnieniami, jak dla jej męża. W 1992 roku para wzięła rozwód. Spekuluje się, że powodem tej decyzji były liczne zdrady aktora - cóż, jak widać, może nie są to tylko spekulacje. Gladys i Jean-Claude jednak przewalczyli trudne chwile i w 1999 roku ponownie stanęli na ślubnym kobiercu.

zuz

Zobacz także:

Jean-Claude Van Damme ma niezłą córkę!

"Nie ma większego bólu niż ten, kiedy rodzic traci dziecko." Oni to wiedzą

Spice Girls kiedyś i dziś. Jak wyglądają i jak się zmieniło ich życie