Spicetki Tweetują na potęgę! Odniosły sukces?

Dziewczyny ze Spice Girls podniecone występem.
Spicetki odniosły sukces? Dziewczyny ze Spice Girls podniecone występem. Spice Girls są podekscytowane wspólnym występem. Zalały Twitter zdjęciami z przygotowań do koncertu. Najwięcej fotek wrzuciła oczywiście Victoria Beckham. Igrzyska Olimpijskie okazały się być wielkim wyzwaniem nie tylko dla sportowców, lecz także dla artystów. Szczególnie dużo musiały trenować dziewczyny ze Spice Girls, które na zakończenie Olimpiady wspólnie zaśpiewały po raz pierwszy od wielu lat. Jak wiele ten koncert dla nich znaczył, widać po ich wzmożonej aktywności na Tweeterze. Najwięcej swoich zdjęć z przygotowań wrzuciła oczywiście Victoria Beckham, czyli dawna Posh Spice. Inne członkinie zespołu raczej zamieszczały wspólne fotki. Dziewczyny mocno świętowały swój wielki powrót - widać, że były z siebie zadowolone i pozwoliły sobie na odrobinę szaleństwa. Większość z nich na co dzień jest statecznymi matkami i żonami, więc takie wielkie imprezowanie stanowiło dla nich z pewnością miłą odmianę. Szampański humor nie opuszczał Spicetek przez całą noc. A jak Wam się podobał występ Spice Girls? Dziewczyny faktycznie miały powód do świętowania?

Igrzyska Olimpijskie okazały się być wielkim wyzwaniem nie tylko dla sportowców, lecz także dla artystów. Szczególnie dużo musiały trenować dziewczyny ze Spice Girls, które wczoraj na zakończenie Olimpiady wspólnie zaśpiewały po raz pierwszy od wielu lat. Jak wiele ten koncert dla nich znaczył, widać po ich wzmożonej aktywności na Tweeterze.

Spice Girls

Najwięcej swoich zdjęć z przygotowań wrzucił oczywiście Victoria Beckham, czyli dawna Posh Spice.

Victoria Beckham

Vitoria Beckham

Inne członkinie zespołu raczej zamieszczały wspólne fotki. Dziewczyny mocno świętowały swój wielki powrót - widać, że były z siebie zadowolone i pozwoliły sobie na odrobinę szaleństwa. Większość z nich na co dzień jest statecznymi matkami i żonami, więc takie wielkie imprezowanie stanowiło dla nich z pewnością miłą odmianę.

Spice Girls

Vitoria Beckham

Szampański humor nie opuszczał Spicetek przez całą noc.

Spice Girls

Spice Girls

A jak Wam się podobał występ Spice Girls? Dziewczyny faktycznie miały powód do świętowania?

zuz

Zobacz także:

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria jak kiedyś - nieuśmiechnięta. A reszta?

One OSZALAŁY na punkcie swoich córeczek! [RANKING]

Prawdziwy urodzaj GWIAZD na konferencji ramówkowej TVN. Kto się pojawił?