Selena Gomez całuje się z Natem Wolffem w "Parental Guidance Suggested"!

Selena Gomez jest właśnie w trakcie kręcenia nowej produkcji - "Parental Guidance Suggested". Wygląda na to, że film może zrobić furorę. I wcale nie tylko dzięki swojej wartości artystycznej!
Selena Gomez całuje się z Natem Wolffem Na planie filmu "Parental Guidance Suggested" Selena Gomez jest właśnie w trakcie kręcenia filmu "Parental Guidance Suggested". Już teraz można zobaczyć zdjęcia, na których całuje się z Natem Wolffem Selena Gomez jest właśnie w trakcie kręcenia filmu "Parental Guidance Suggested". Wygląda na to, że produkcja może zrobić furorę. I wcale nie tylko dzięki swojej wartości artystycznej! Justin Bieber może mieć powody do zazdrości - Sel zagra tam zakochaną w kimś zupełnie innym... Już teraz w sieci można zobaczyć filmiki i zdjęcia, na których całuje się z Natem Wolffem. Nic dziwnego, że jej chłopak chce odwiedzać ją na planie i od razu po zakończeniu zdjęć zabiera ją na randki. Nat Wolff, wokalista zespołu The Naked Brothers, jest obiektem pożądania wielu dziewczyn.

Justin może mieć powody do zazdrości - Sel zagra tam zakochaną w kimś zupełnie innym... Już teraz w sieci można zobaczyć filmiki i zdjęcia, na których całuje się z Natem Wolffem.

Selena Gomez, Nat Wolff

Nic dziwnego, że jej chłopak chce odwiedzać ją na planie i od razu po zakończeniu zdjęć zabiera ją na randki. Nat Wolff, wokalista zespołu The Naked Brothers, jest obiektem pożądania wielu dziewczyn...

Selena Gomez, Justin Bieber

Myślicie, że Biebs ma powody do zazdrości?

Mau

Zobacz także:

Którą z tych par lubisz najbardziej?

Selena Gomez i jej fani w teledysku do "Love You Like A Love Song" [LYRIC WIDEO]

Justin Bieber odwiedził Selenę Gomez na planie nowego filmu!