Magda Femme chwali się córką! W końcu ją pokazała

Pojawiła się z dzieckiem na imprezie charytatywnej.
Magda Femme pokazała córkę Piosenkarka pojawiła się z dzieckiem na imprezie charytatywnej. Magda Femme czekała cztery lata, żeby w końcu pokazać światu swoją uroczą córeczkę. Piosenkarka pojawiła się z dzieckiem na imprezie charytatywnej. Magda Femme czekała cztery lata, żeby w końcu pokazać światu swoją uroczą córeczkę. Piosenkarka w towarzystwie małej Nel wspierała kampanię "Stop pustym miskom, pomagamy schroniskom". Dziewczynka była raczej onieśmielona fleszami i rzadko uśmiechała się do obiektywów. Nel przyszła na świat w 2008 roku. Wtedy Magda Femme postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i skupiła się na wychowaniu pociechy. Nie wiedzieliśmy nawet, jak mała wygląda. Aż do niedzieli! W dalszym ciągu jednak Femme nie ujawniła, kto jest ojcem dziewczynki. Jak sądzicie, do kogo Nel jest podobna?

Magda Femme czekała cztery lata, żeby w końcu pokazać światu swoją uroczą córeczkę. Piosenkarka w towarzystwie małej Nel wspierała kampanię "Stop pustym miskom, pomagamy schroniskom". Dziewczynka była raczej onieśmielona fleszami i rzadko uśmiechała się do obiektywów.

Start kampanii Stop Pustym Miskom, Och Teatr, 09.08.2012, fot. WBF/ Eryk Schmitt

Nel przyszła na świat w 2008 roku. Wtedy Magda Femme postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i skupiła się na wychowaniu pociechy. Nie wiedzieliśmy nawet, jak mała wygląda. Aż do wczoraj!

Femme Magda corka dziecko

W dalszym ciągu jednak Femme nie ujawniła, kto jest ojcem dziewczynki. Jak sądzicie, do kogo Nel jest podobna?

Start kampanii Stop Pustym Miskom, Och Teatr, 09.08.2012, fot. WBF/ Eryk Schmitt

mon

Zobacz także:

Prawdziwy urodzaj GWIAZD na konferencji ramówkowej TVN. Kto się pojawił?

Tak się bawi WARSZAWKA. Zdjęcia do serialu się skończyły, więc Wieczorkowski, Więdłocha i Zakościelny poszli na bankiet!

Gessler porsche, Mołek audi, a Rozenek taksówką. Kto czym przyjechał na konferencję TVN