Robert Więckiewicz ma romans? Spotyka się z inną kobietą

Zdradza żonę!?
Więckiewicz spotyka się z inną kobietą Tygodnik "Życie na gorąco" podejrzewa popularnego aktora o romans Tygodnik "Życie na gorąco" podejrzewa Roberta Więckiewicza o romans! Tabloid opublikował zdjęcia aktora przyłapanego na spotkaniu z inną kobietą. Zdradza żonę? Czarne chmury zbierają się nad małżeństwem Roberta Więckiewicza. Kolorowa prasa alarmowała, że relacje aktora z żoną - Natalią Adaszyńską ostatnio uległy znacznemu pogorszeniu. Spekulowano, co mogło być przyczyną kłopotów pary. Więckiewicz udzielał się w wielu produkcjach filmowych, więc mało czasu poświęcał rodzinie. Brzmi racjonalnie? PUDŁO! Tygodnik "Życie na gorąco" podejrzewa aktora o romans! Tabloid opublikował zdjęcia Więckiewicza przyłapanego na spotkaniu z młodszą kobietą. Wspólne popołudnie w parku nie byłoby niczym niepokojącym, ale para nie szczędziła sobie czułych gestów. Pocałunek na do widzenia rozwiał wszelkie wątpliwości tabloida - coś jest na rzeczy! Blondynka ze zdjęć podwiozła aktora prawie pod sam dom. Według "Życia na gorąco", nie było to ich pierwsze spotkanie. Jesteśmy ciekawi reakcji Natalii Adaszyńskiej, żony aktora od kilku lat, z którą ma syna. Czyżby Więckiewicz wczuwał się w rolę amanta? Na stronie Polki.pl znalazło się jedno z jego wyznań: "Uwodzę kobiety mimo woli (...) Nieraz sam się dziwiłem, jak mi się to udaje. Przecież nie jestem klasycznym przystojniakiem. Może silny, brzydki facet to jest jakaś konkretna propozycja?" Mimo wszystko mamy nadzieję, że aktor zdoła się jakoś wytłumaczyć z rzekomego romansu.

Czarne chmury zbierają się nad małżeństwem Roberta Więckiewicza. Kolorowa prasa alarmowała, że relacje aktora z żoną - Natalią Adaszyńską ostatnio uległy znacznemu pogorszeniu. Spekulowano, co mogło być przyczyną kłopotów pary. Więckiewicz udzielał się w wielu produkcjach filmowych, więc mało czasu poświęcał rodzinie. Brzmi racjonalnie? PUDŁO!

07.05.2012  GDANSK , KONFERENCJA PRASOWA TWORCOW FILMU WALESA , Z UDZIALEM AKTOROW I REZYSERA ANDRZEJA WAJDY W RATUSZU GLOWNEGO MIASTA W GDANSKU , ROBERT WIECKIEWICZFOT. LUKASZ GLOWALA / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE:WALESA FILM

Tygodnik "Życie na gorąco" podejrzewa aktora o romans! Tabloid opublikował zdjęcia Więckiewicza przyłapanego na spotkaniu z młodszą kobietą. Wspólne popołudnie w parku nie byłoby niczym niepokojącym, ale para nie szczędziła sobie czułych gestów. Pocałunek na do widzenia rozwiał wszelkie wątpliwości tabloida - coś jest na rzeczy!

Wieckiewicz Robert zona

Blondynka ze zdjęć podwiozła aktora prawie pod sam dom. Według "Życia na gorąco" nie było to ich pierwsze spotkanie. Jesteśmy ciekawi reakcji Natalii Adaszyńskiej, żony aktora od kilku lat, z którą ma syna.

robert więckiewicz

Czyżby Więckiewicz wczuwał się w rolę amanta? Na stronie Polki.pl znalazło się jedno z jego wyznań:

Uwodzę  kobiety mimo woli (...) Nieraz sam się dziwiłem, jak mi się to udaje. Przecież nie jestem klasycznym przystojniakiem. Może silny, brzydki facet to jest jakaś konkretna propozycja?

Mimo wszystko mamy nadzieję, że aktor zdoła się jakoś wytłumaczyć z rzekomego romansu.

mon

Zobacz także:

Rupert Sanders DRAMATYCZNIE próbuje odzyskać żonę. A ona umawia się z innym!

Prawdziwy urodzaj GWIAZD na konferencji ramówkowej TVN. Kto się pojawił?