Kristen Stewart wstydzi się zdrady! Nie chce przejść po czerwonym dywanie!

Nie będzie promowała swojego nowego filmu.

Stewart nie może dojść do siebie po tym, jak wyszedł na jaw jej romans z producentem Rupertem Sandersem. Zaszyła się w domu przyjaciela, gdzie ciągle płacze. Nadal nie jest w stanie stawić czoła problemom. Właśnie wycofała się z premiery filmu "On the Road", czytamy na portalu gossipcop.com! Jest zbyt słaba i zawstydzona, by stawić czoła publice.

Ona bardzo wstydzi się pokazać teraz w miejscach publicznych, po tym co się okazało - twierdzi źródło portalu. - Ona boi się przejść wśród ludzi.

Po zlinczowaniu przez fanów i nie tylko, premiera filmu miała odwrócić uwagę od jej ostatniego wyczynu i być początkiem "nowej ery" dla aktorki. Jednak Stewart nie będzie szła czerwonym dywanem. Aktorka boi się nie tylko pytań dziennikarzy, ale także spotkania z Tomem Sturridgem - bliskim przyjacielem Roberta.

Jeśli ona pojawi się na premierze w Londynie, może zaszkodzić filmowi i sobie, a nikt tego nie chce - wyznała osoba z produkcji.

Actors Robert Pattinson (L) and Kristen Stewart arrive for the British premiere of 'The Twilight Saga: Breaking Dawn' at Westfield Stratford City cinemas in east London November 16, 2011.  REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT PROFILE SOCIETY)

Młodziutka aktorka Kristen Stewart, znana widzom przede wszystkim jako odtwórczyni roli Belli Swan, w sadze Zmierzch, ucieka przed dziennikarzami. Od kiedy w jednej z amerykańskich gazet pokazały się zdjęcia aktorki wraz z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupertem Sandersem, na których wyraźnie widać, że parę łączy coś więcej niż tylko praca, Stewart załamała się. Na jaw wyszło, iż od jakiegoś czasu aktorka zdradza swojego ukochanego, aktora Roberta Pattinsona, z którym grała w "Zmierzchu". Robert zakochany po uszy w Kristen nie może pogodzić się z tym, co zrobiła jego ukochana.

Saw

Zobacz także:

Robert Pattinson wyszedł z ukrycia! Imprezuje w kowbojskim klubie!

Kristen Stewart ukrywa się w domu przyjaciela. "Ciągle płacze, nie myje się"

Żona Ruperta Sandersa ZABRONIŁA MU nakręcenia drugiej części filmu "Królewna Śnieżka i Łowca"!