Pattinson zdecydował się udzielić wywiadu. Pierwszy raz po rozstaniu!

Już 15 sierpnia w amerykańskiej telewizji!
Pattinson udzieli wywiadu Rozmowa z Robertem Pattinsonem już 15 sierpnia w amerykańskiej telewizji! Robert Pattinson wychodzi z ukrycia. Przyjął bowiem zaproszenie popularnego śniadaniowego programu "Good Morning America", w którym wystąpi już 15 sierpnia! To był ciężki okres w życiu Roberta Pattinsona. Aktor, z pierwszych stron gazet dowiedział się o zdradzie swojej dziewczyny, z którą planował wspólną przyszłość. Być może już wkrótce opowie nam co czuł, gdy dowiedział się o niecnych występkach swojej ukochanej Kristen Stewart. Przyjął bowiem zaproszenie popularnego śniadaniowego programu "Good Morning America", w którym wystąpi już za kilka dni! Niedawno ruszyła intensywna promocja nowego filmu "Cosmopolis", gdzie Pattinson zagrał jedną z głównych ról. Mężczyzna nie mógł więc odmówić rozmowy o filmie, bo między innymi takie kwestie ma zapisane w swoim gwiazdorskim kontrakcie. Po okresie rozpaczy, przyszedł więc czas na pracę. Po rozstaniu ze Stewart, Robert Pattinson przeprowadził się do swojej przyjaciółki Reese Witherspoon. To w jej willi aktor dochodził do siebie po najczarniejszym okresie swojego życia. Wygląda na to, że gwiazdor znany z sagi "Zmierzch" doszedł już do siebie i jest gotowy przemówić. Jak myślicie? Robert Pattinson należy do tych osób, które otwarcie mówią o swoich problemach sercowych? Sądzicie, że powie światu co czuje teraz do Stewart? Jesteśmy bardzo ciekawi. Wywiad z aktorem już 15. sierpnia! Nie możemy się doczekać!

To był ciężki okres w życiu Roberta Pattinsona. Aktor, z pierwszych stron gazet dowiedział się o zdradzie swojej dziewczyny, z którą planował wspólną przyszłość. Być może już wkrótce opowie nam co czuł, gdy dowiedział się o niecnych występkach swojej ukochanej Kristen Stewart. Przyjął bowiem zaproszenie popularnego śniadaniowego programu "Good Morning America", w którym wystąpi już za kilka dni!

Actors Robert Pattinson (L) and Kristen Stewart arrive for the British premiere of 'The Twilight Saga: Breaking Dawn' at Westfield Stratford City cinemas in east London November 16, 2011.  REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT PROFILE SOCIETY)

Niedawno ruszyła intensywna promocja nowego filmu "Cosmopolis", gdzie Pattinson zagrał jedną z głównych ról. Mężczyzna nie mógł więc odmówić rozmowy o filmie, bo między innymi takie kwestie ma zapisane w swoim gwiazdorskim kontrakcie. Po okresie rozpaczy, przyszedł więc czas na pracę.

Po rozstaniu ze Stewart, Robert Pattinson przeprowadził się do swojej przyjaciółki Reese Witherspoon. To w jej willi aktor dochodził do siebie po najczarniejszym okresie swojego życia. Wygląda na to, że gwiazdor znany z sagi "Zmierzch" doszedł już do siebie i jest gotowy przemówić.

Jak myślicie? Robert Pattinson należy do tych osób, które otwarcie mówią o swoich problemach sercowych? Sądzicie, że powie światu co czuje teraz do Stewart? Jesteśmy bardzo ciekawi. Wywiad z aktorem już 15. sierpnia! Nie możemy się doczekać!

Kristen Stewart and Robert Pattinson attend

qwerty

Zobacz także:

Robert Pattinson wyszedł z ukrycia! Imprezuje w kowbojskim klubie!

Reese Witherspoon doskonale wie, co czuje Robert Pattinson. Dlatego mu pomaga?

Kristen Stewart ukrywa się w domu przyjaciela. "Ciągle płacze, nie myje się"