Robert Pattinson wyszedł z ukrycia! Imprezuje w kowbojskim klubie!

Aktor znalazł sposób na pocieszenie się po niewiernej dziewczynie.
Robert Pattinson wyszedł z ukrycia! Aktor znalazł sposób na pocieszenie się po niewiernej dziewczynie. Robert Pattinson znalazł sposób na poprawę humoru: w piątek widziano go, gdy wybrał się z przyjaciółmi do klubu z muzyką na żywo i kowbojskimi tańcami! Robert Pattinson bardzo przeżył skandal z udziałem swojej byłej dziewczyny Kristen Stewart i Ruperta Sandersa. Aktor zaszył się w domu swojej przyjaciółki Reese Witherspoon w Ojai i nie pojawiał się na żadnych wystąpieniach publicznych. Okazuje się jednak, że wcale nie pogrążył się w rozpaczy i nie ronił łez. Aktor znalazł sposób na poprawę humoru: w piątek widziano go, gdy wybrał się z przyjaciółmi do klubu z muzyką na żywo i kowbojskimi tańcami- donosi Radaronline.com! The Deer Lodge to klub w Ojai znany z dobrej muzyki, niezobowiązującej atmosfery i smacznego piwa. Kilka osób widziało Pattinsona w klubie i musieli się mocno zdziwić, gdy zdali sobie sprawę z tego, że imprezowicz obok inny to nikt inny, jak znany aktor: - To była cudowna noc w Ojai. Bawiliśmy się z grupą hałaśliwych Brytyjczyków, a jednym z nich okazał się Robert - czytamy wrażenia jednego z gości klubu. Robertowi towarzyszyły też koleżanki, z którymi tańczył w klubie: - Dziewczyny były miłe. Stałem obok nich w barze. On nie był pijany, paliłem obok niego na zewnątrz - relacjonuje inny ze świadków wydarzenia. Wygląda więc, że kowboj Robert bawi się w najlepsze, a jego była ukochana pogrąża się w rozpaczy: ciągle płacze i zaniedbuje higienę osobistą.

Robert Pattinson bardzo przeżył skandal z udziałem swojej byłej dziewczyny Kristen Stewart i Ruperta Sandersa. Aktor zaszył się w domu swojej przyjaciółki Reese Witherspoon w Ojai i nie pojawiał się na żadnych wystąpieniach publicznych. Okazuje się jednak, że wcale nie pogrążył się w rozpaczy i nie ronił łez.

Aktor znalazł sposób na poprawę humoru: w piątek widziano go, gdy wybrał się z przyjaciółmi do klubu z muzyką na żywo i kowbojskimi tańcami- donosi Radaronline.com!

robert pattinson

The Deer Lodge to klub w Ojai znany z dobrej muzyki, niezobowiązującej atmosfery i smacznego piwa. Kilka osób widziało Pattinsona w klubie i musieli się mocno zdziwić, gdy zdali sobie sprawę z tego, że imprezowicz obok inny to nikt inny, jak znany aktor:

To była cudowna noc w Ojai. Bawiliśmy się z grupą hałaśliwych Brytyjczyków, a jednym z nich okazał się Edward - czytamy wrażenia jednego z gości klubu.

Actor Robert Pattison arrives at the

Robertowi towarzyszyły też koleżanki, z którymi tańczył w klubie:

Dziewczyny były miłe. Stałem obok nich w barze. On nie był pijany, paliłem obok niego na zewnątrz - relacjonuje inny ze świadków wydarzenia.

robert pattinson

Wygląda więc, że kowboj Robert bawi się w najlepsze, a jego była ukochana pogrąża się w rozpaczy: ciągle płacze i zaniedbuje higienę osobistą.

Actress Kristen Stewart arrives for a panel discussion for the upcoming film

Baisha

Zobacz także:

Honey prowokuje w Sopocie. Pokazała majtki!

Księżna Kate w ramionach księcia Williama na Olimpiadzie!

Sonia Bohosiewicz jest na diecie! Schudła i rozjaśniła włosy!