Halina Mlynkova szuka męża! I pozuje w gorącej sesji dla "Vivy!"

Piosenkarka zdradza na łamach magazynu, że jest znów do wzięcia.
Halina Mlynkova szuka męża! Piosenkarka zdradza na łamach magazynu, że jest znów do wzięcia. Halina Mlynkova zerka z okładki najnowszej "VIVY!" ubrana jedynie w skąpą sukienkę i pozuje na tle plaży. To oznacza, że piosenkarka znów jest do wzięcia. Halina Mlynkova zerka z okładki najnowszej "VIVY!" ubrana jedynie w skąpą sukienkę stylizowaną na rybie łuski i pozuje na tle plaży. To wszystko ma sugerować, że piosenkarka wypłynęła na szerokie wody i znów jest do wzięcia. Wewnątrz magazynu jest jeszcze goręcej: Halina pozuje w mocno wyciętych srebrnych szortach i odsłania pośladki. W pierwszym wywiadzie po rozwodzie z Łukaszem Nowickim piosenkarka szczerze opowiada o swoich pragnieniach i o tym, że potrzebuje mężczyzny. Gdy Piotr Najsztuba pyta piosenkarkę: - A mężczyzna jest potrzebny w ogóle Mlynkowej? - Bardzo.(...) Ja kocham mężczyzn, uwielbiam towarzystwo mężczyzn i bardzo się dobrze w towarzystwie mężczyzn czuję! - odpowiada Mlynkova w wywiadzie. Tą miłością trzeba więc będzie kogoś obdzielić. Na dociekliwe pytania dziennikarza, Halina potwierdza, że jest już gotowa na nowy związek: - Wróciłam na rynek. Mimo że piosenkarka jest rozwódką i obecnie samotną matką, odzywa się w niej romantyczna natura i pragnienie poznania kolejnej miłości: - Ale za to wiem, że jestem w stanie, w sali nabitej tysiącem osób, złapać kontakt właśnie z "tą" osobą, która jest (tutaj śpiew) tym kimś. Jednocześnie zapewnia, że szukanie na siłę nie jest w jej stylu: - Nie, ja się nie rozglądam. I nie powiem teraz, że "złapałam, nagle wiatr w żagle, że poczułam się wolna", bo to są slogany, które kompletnie mnie śmieszą. Nie uśmiechnę się z okładki VIVY! z hasłem: "Wreszcie jestem wolna" albo "Rozpoczęłam nową drogę życia!". Zamiast tego piosenkarka uśmiecha się z okładki "VIVY!" i prezentuje swoje nogi, swoją drogą bardzo zgrabne.

Halina Mlynkova zerka z okładki najnowszej "VIVY!" ubrana jedynie w skąpą sukienkę stylizowaną na rybie łuski i pozuje na tle plaży. To wszystko ma sugerować, że piosenkarka wypłynęła na szerokie wody i znów jest do wzięcia.

Halina Mlynkova

Wewnątrz magazynu jest jeszcze goręcej: Halina pozuje w mocno wyciętych srebrnych szortach i odsłania pośladki. W pierwszym wywiadzie po rozwodzie z Łukaszem Nowickim piosenkarka szczerze opowiada o swoich pragnieniach i o tym, że potrzebuje mężczyzny. Gdy Piotr Najsztub pyta piosenkarkę:

A mężczyzna jest potrzebny w ogóle Mlynkowej?
Bardzo.(...) Ja kocham mężczyzn, uwielbiam towarzystwo mężczyzn i bardzo się dobrze w towarzystwie mężczyzn czuję! - odpowiada Mlynkova w wywiadzie.

Mlynkowa Halinka

Tą miłością trzeba więc będzie kogoś obdzielić. Na dociekliwe pytania dziennikarza, Halina potwierdza, że jest już gotowa na nowy związek:

Wróciłam na rynek.

Halina Mlynkova

Mimo że piosenkarka jest rozwódką i obecnie samotną matką, odzywa się w niej romantyczna natura i pragnienie poznania kolejnej miłości:

Ale za to wiem, że jestem w stanie, w sali nabitej tysiącem osób, złapać kontakt właśnie z "tą" osobą, która jest (tutaj śpiew) tym kimś.

Halina Mlynkova

Jednocześnie zapewnia, że szukanie na siłę nie jest w jej stylu:

Nie, ja się nie rozglądam. I nie powiem teraz, że "złapałam, nagle wiatr w żagle, że poczułam się wolna", bo to są slogany, które kompletnie mnie śmieszą. Nie uśmiechnę się z okładki VIVY! z hasłem: "Wreszcie jestem wolna" albo "Rozpoczęłam nową drogę życia!".

Zamiast tego piosenkarka uśmiecha się z okładki "VIVY!" i prezentuje swoje nogi, swoją drogą bardzo zgrabne.

Mlynkowa Halinka

Baisha

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy PRZED i PO, czyli bez makijażu na próbach i odstrzelone na Festiwalu

Nie tylko Cruise i Travolta! Kto w Hollywood należy do scjentologów?

Romanse i skandale Marilyn Monroe! Dziś mija 50. lat od jej śmierci