Ktoś otruł kota Anny Muchy!

Aktorka znalazła go martwego.

Anna Mucha podzieliła się ze swoimi fanami na blogu smutną wiadomością: ktoś otruł jej ukochanego pieszczocha - rudego kota Vincenta:

Vincent przeżył 1 rok i 9 miesięcy...
dziś znalazłam Go martwego
... ktoś go otruł...

Anna Mucha

(screen z http://anna-mucha.bloog.pl/)

Jak na kota przystało, Vincent miał swoje osobliwe przyzwyczajenia: uwielbiał wylegiwać się w różnych dziwnych miejscach, jak na kartonie czy na laptopie, miał w zwyczaju mieszać wodę w wannie podczas kąpieli swojej właścicielki, lubił także wtykać pyszczek w szklankę z wodą. Miał też specyficzny gust kulinarny: uwielbiał pomidory i melony. Widać, że Vincent był ukochanym pieszczochem aktorki - lubił się przytulać i przynosił jej dużo radości. Redakcja Plotek.pl współczuje.

21.06.2012 RADOM , SPOTKANIE Z ANNA MUCHA W RAMACH KAMERALNEGO LATA W GALERII SLONECZNEJ . FOT. MARCIN / KUCEWICZ / AGENCJA GAZETA               DLORA strony lokalne GW - RadomWydarzeniaSLOWA KLUCZOWE:KAMERALNE LATOZDJĘCIE DO WKŁADKI:DLORA strony lokalne GW - RadomWydarzenia

Jak się okazuje pupile mieszkające w okolicy mieszkania Anny Muchy nie mają szczęścia - to nie pierwszy kot, którego spotkał tragiczny los:

(to chyba czwarty otruty kot w okolicy. do piątego ktoś strzelał.
trafił, ale kot miał jeszcze jedno życie więcej...) - pisze Anna Mucha na blogu.

Baisha

Zobacz także:

Nie tylko Cruise i Travolta! Kto w Hollywood należy do scjentologów?

Błaszczykowski, Wojewódzki i seksowna Przybylska. Tak nasze gwiazdy spędzają urlop!

Romanse i skandale Marilyn Monroe! Dziś mija 50. lat od jej śmierci