Anna Guzik pokazała pupę. To ciało to efekty ciężkiej pracy

Co za zmiana!
Anna Guzik pokazała pupę To ciało to efekty ciężkiej pracy. Anna Guzik jeszcze do niedawna nie należała do najszczuplejszych polskich gwiazd. Dziś aktorka zaskakuje zgrabną, wysportowaną sylwetką i obłędnymi nogami. Aktorka Anna Guzik jeszcze do niedawna nie należała do najszczuplejszych polskich gwiazd. Była raczej pulchna i dobrze zbudowana. Dziś aktorka zaskakuje zgrabną, wysportowaną sylwetką i obłędnymi nogami. Podczas turnieju tenisowego z udziałem naszych celebrytów mogliśmy podziwiać więcej niż zazwyczaj. Anna Guzik miała bowiem na sobie skąpy strój tenisistki. I gdy schylała się po piłkę, mogliśmy ujrzeć fragment jej... pupy. Trzeba przyznać, że sylwetka aktorki zmieniła się nie do poznania. Gratulujemy!

Anna Guzik jeszcze do niedawna nie należała do najszczuplejszych polskich gwiazd. Była raczej pulchna i dobrze zbudowana. Dziś aktorka zaskakuje zgrabną, wysportowaną sylwetką i obłędnymi nogami.

Podczas turnieju tenisowego z udziałem naszych celebrytów mogliśmy podziwiać więcej niż zazwyczaj. Anna Guzik miała bowiem na sobie skąpy strój tenisistki. I gdy schylała się po piłkę...

Guzik Anna

Guzik Anna

Gratulujemy sylwetki!

Guzik Anna

Guzik Anna

Saw

Zobacz także:

Celebryci grają w tenisa [ZDJĘCIA]

Tak gwiazdy chowają się przed paparazzi

Soyka, Guzik, Młynkova i inni: Gwiazdy chudną w oczach! Jak to robią?