Justin Bieber do księcia Williama: Zrób coś z tą łysiną!

Chce, żeby wszyscy mieli grzywkę à la Bieber?
Bieber radzi księciu Williamowi Chce, żeby wszyscy mieli grzywkę taką jak on? Justin Bieber zastanawiał się podczas wywiadu, dlaczego książę William nie robi nic ze swoją łysiną. - Jest tyle rzeczy które jej zapobiegają - mówił gwiazdor. Fryzura Justina Biebera jest tematem dyskusji na całym świecie. Jedni zazdroszczą mu bujnej czupryny, inni kpią z tego, jak zaczesuje swoją grzywkę. I choć Biebs jakiś czas temu skrócił swoje włosy, większości i tak kojarzy się z zaczesaną na bok grzywką. Posiadacz jednej z najsłynniejszych fryzur na świecie chyba uważa, że jest ekspertem, który może wypowiadać się o włosach innych. Jak podają zagraniczne serwisy, w jednym z ostatnich wywiadów zastanawiał się, czemu książę William nie robi nic ze swoją łysiną. Według niego powinien skorzystać z dostępnych na rynku preparatów. - Teraz jest tyle rzeczy, które temu zapobiegają, na przykład Propecia. Nie wiem dlaczego on po prostu nie skorzysta z któregoś z tych produktów. Wystarczy wziąć Propecię, a twoje włosy odrastają. Nie ma tego tutaj? - zastanawiał się Bieber na łamach magazynu "Rollacoaster". W Wielkiej Brytanii środki, które przeciwdziałają łysieniu na pewno są dostępne. Być może książę William po prostu dobrze czuje się w swojej skórze i nie ma zamiaru nic w sobie zmieniać?

Fryzura Justina Biebera jest tematem dyskusji na całym świecie. Jedni zazdroszczą mu bujnej czupryny, inni kpią z tego, jak zaczesuje swoją grzywkę. I choć Biebs jakiś czas temu skrócił swoje włosy, większości i tak kojarzy się z zaczesaną na bok grzywką.

Posiadacz jednej z najsłynniejszych fryzur na świecie chyba uważa, że jest ekspertem, który może wypowiadać się o włosach innych. Jak podają zagraniczne serwisy, w jednym z ostatnich wywiadów zastanawiał się, czemu książę William nie robi nic ze swoją łysiną. Według niego powinien skorzystać z dostępnych na rynku preparatów.

Teraz jest tyle rzeczy, które temu zapobiegają, na przykład Propecia. Nie wiem dlaczego on po prostu nie skorzysta z któregoś z tych produktów. Wystarczy wziąć Propecię, a twoje włosy odrastają. Nie ma tego tutaj? - zastanawiał się Bieber na łamach magazynu "Rollacoaster".

W Wielkiej Brytanii środki, które przeciwdziałają łysieniu na pewno są dostępne. Być może książę William po prostu dobrze czuje się w swojej skórze i nie ma zamiaru nic w sobie zmieniać?

Britain's Prince William, and his fiancee Kate Middleton  during a visit to St Andrews University in St Andrews Scotland, Friday, Feb. 25 2011.  William and Kate who first met whilst studying at the University of St Andrews helped mark the start of the 600th anniversary of the university's foundation.  (AP Photo/Chris Clark)

nn

Zobacz także:

Księżna Kate w ramionach księcia Williama na Olimpiadzie!

Kate i William na trybunach Olimpiady w Londynie! Jacy oni są w sobie zakochani!

Kate w bikini, William w szortach! Tak wyglądał ich miesiąc miodowy