Reese Witherspoon doskonale wie, co czuje Robert Pattinson. Dlatego mu pomaga?

Daje mu wsparcie, które i ona kiedyś otrzymała.

Robert Pattinson ukrywa się przed światem w posiadłości Reese Witherspoon. Aktorzy przyjaźnią się, nic dziwnego, że to u Reese Rob znalazł schronienie. Okazuje się, że filmowa "legalna blondynka" miała ważny powód, by zaopiekować się młodszym kolegą. Jej przyjaciele mówią, że doskonale rozumie to, co się dzieje teraz z Robertem, wie, jak się czuje i jak należy mu pomóc. Dlaczego? Jakiś czas temu przeżywała to samo. O tym, że jej mąż, Ryan Phillippe, ją zdradza dowiedziała się z mediów, w jednej chwili runął jej świat. Aktorka zdaje sobie sprawę, jak trudno jest dochodzić do siebie, gdy jest się pod ostrzałem fleszy, dlatego zaoferowanie pomocy Robertowi było dla niej czymś oczywistym.

Actors Robert Pattinson and Reese Witherspoon attend the premiere of

Mamy nadzieję, że wsparcie, jakie Robert otrzymuje od Reese i jej drugiego męża, Jima Totha, pomoże mu szybko stanąć na nogi.

MAVRIXONLINE.COM - FILE PHOTO - It's been reported that Robert Pattinson, who has not been seen since discovering that long time girlfriend Kristen Stewart cheated on him, is said to be hiding out at Reese Whitherspoon's vacation house. The 26 year old 'Twilight' star went silent last week after Kristen publicly apologized for having an fling with director Rupert Sanders, who she worked closely with on the

nn

Zobacz także:

To w tej WILLI ukrywa się Robert Pattinson!

Stewart i Pattinson promują "Przed świtem cz. 2". Zobacz, jak wyglądają!

Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!