Kristen Stewart ukrywa się w domu przyjaciela. "Ciągle płacze, nie myje się"

Pattinson ma kolejny powód do zazdrości.

Gniazdko, które zaczęli tworzyć Robert Pattinson i Kristen Stewart stoi puste. Po tym, jak na jaw wyszła zdrada aktorki, oboje wyprowadzili się domu. Robert zamieszkał w posiadłości Reese Witherspoon (ukrywa się w tej willi). Kristen najpierw pomieszkiwała u rodziców, później przeniosła się do mieszkania swojego przyjaciela - producenta filmowego Giovanniego Agnelli'ego.

Giovanni Agnelli, kristen stewart, robert pattinson

(Screen z Twitter.com)

Kristen i Giovanni poznali się w 2010 roku, na planie filmu "Welcome to the Rileys", którego Agnelli był producentem. Teraz to on jest osobą, na której ramieniu Kristen się wypłakuje. Odbiera on telefony aktorki, nie dopuszcza do niej niezaufanych osób. Stewart ma przebywać w jego posiadłości w Sunset Plaza dopóki nie poczuje, że jest gotowa, aby stawić czoła światu.

Kristen nie pokazuje się publicznie od momentu, gdy przeprosiła Roberta Pattinsona za zdradę. Informatorzy serwisu RadarOnline.com donoszą, że z młodą aktorką jest bardzo źle - całe dnie płacze, nie dba o swój wygląd. Ciągle ma nadzieję, że Robert do niej wróci.

Kristen zachowuje się jak nastolatka ze złamanym sercem. Ciągle płacze, nie chce z nikim rozmawiać. Jest bardzo upokorzona. Twierdzi, że naprawdę kocha Roberta. Był dla niej bratnią duszą, a teraz jest przerażona, że straciła go na zawsze - informuje źródło RadarOnline.com

Kristen nie myje się, nie przebiera się, nie myje włosów przez kilka dni. Leży wśród t-shirtów i je lody. Ona naprawdę chce wierzyć, że znów będzie z Robertem, ale sądzę, że w głębi serca wie, że tak się nie stanie - dodaje informator.

Czy te opisy coś Wam przypominają? Podobnie zachowywała się Bella, gdy w "Księżycu w nowiu" Edward zadecydował się ją opuścić.

Actress Kristen Stewart attends the premiere of

nn

Zobacz także:

Księżna Kate w ramionach księcia Williama na Olimpiadzie!

Co robią największe gwiazdy na randkach? Sprawdziliśmy