David Lynch po raz czwarty zostanie ojcem! Ma 66 lat!

Reżyser i jego żona spodziewają się córeczki.
David Lynch po raz czwarty ojcem Reżyser i jego żona spodziewają się córeczki David Lynch po raz czwarty zostanie ojcem. Ma 66 lat. Matką dziecka jest jego 29-letnia żona Emily Stofle. Córeczka Lyncha ma urodzić się już w sierpniu. Kto powiedział, że 66 lat to za dużo na posiadanie dzieci? David Lynch wciąż ma wenę do produkowania nowych filmów i... chęci do płodzenia dzieci! Reżyser kultowej "Zagubionej autostrady" niedługo zostanie po raz czwarty ojcem. Matką dziecka jest jego 29-letnia żona Emily Stofle. David Lynch i Emily Stofle poznali się na planie filmu Lyncha "Inland Empire" w 2006 roku. Trzy lata później wzięli ślub. David Lynch ma już trójkę dzieci z poprzednich związków. Z pierwszego małżeństwa z Peggy Lentz ma 44-letnią córkę Jennifer Chambers Lynch, która poszła w ślady ojca i również została reżyserką. Z drugą żoną Mary Fisk David ma 30-letniego syna Austina Jacka Lyncha. Ze związku z Mary Sweeney ma 20-letniego syna Riley Lyncha. Córeczka Lyncha ma urodzić się już w sierpniu. Myślicie, że reżyser podoła po raz kolejny obowiązkom ojca?

Kto powiedział, że 66. lat to za dużo na posiadanie dzieci? David Lynch wciąż ma wenę do produkowania nowych filmów i... chęci do płodzenia dzieci! Reżyser kultowej "Zagubionej autostrady" niedługo zostanie po raz czwarty ojcem. Matką dziecka jest jego 29-letnia żona Emily Stofle.

 David Lynch

David Lynch i Emily Stofle poznali się na planie filmu Lyncha "Inland Empire" w 2006 roku. Trzy lata później wzięli ślub.

 David Lynch

David Lynch ma już trójkę dzieci z poprzednich związków. Z pierwszego małżeństwa z Peggy Lentz ma 44-letnią córkę Jennifer Chambers Lynch, która poszła w ślady ojca i również została reżyserką. Z drugą żoną Mary Fisk David ma 30-letniego syna, Austina Jacka Lyncha. Ze związku z Mary Sweeney ma 20-letniego syna, Riley Lyncha.

Córeczka Lyncha ma urodzić się już w sierpniu. Myślicie, że reżyser podoła po raz kolejny obowiązkom ojca?

09.07.2007 LODZ TARGOWA ZABYTKOWA ELKTROWNIA EC 1 MA BYC CENTRUM KULTURALNE FUNDACJA SZTUKI SWIATA ZALOZONEJ PRZEZ REZYSER DAVID LYNCH MAREK ZYDOWICZ I ANDRZEJ WALCZAK FOT. MALGORZATA KUJAWKA / AGENCJA GAZETA

Baisha

Zobacz także:

Księżna Kate w ramionach księcia Williama na Olimpiadzie!

Olśniewająca Jessica Biel na premierze nowego filmu! Ma paznokcie pod kolor... butów!

Natalia Siwiec na koncert Madonny zapomniała stanika!

Więcej o:
Komentarze (14)
David Lynch po raz czwarty zostanie ojcem! Ma 66 lat!
Zaloguj się
 • 2plus2to5

  Oceniono 11 razy 11

  " Córeczka Lyncha ma urodzić się już w sierpniu. Myślicie, że reżyser podoła po raz kolejny obowiązkom ojca?". Baisha( Ty mysl intensywnie) wroc do tematu za 18 lat - nie bedziemy musieli myslec, bedziemy wiedziec.

 • opetany

  Oceniono 18 razy 8

  Dajmy na to, że przeciętny człowiek żyje te 80 lat. Nie chciałbym, żeby mój ojciec umarł gdybym miał 14 lat. Moim zdaniem w tym wieku już za późno na dzieci.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  "Myślicie, że reżyser podoła po raz kolejny obowiązkom ojca?" - tak debilne pytanie mogła zadać tylko Baisha. A czemu niby ma nie podołać?

 • cosma

  Oceniono 7 razy 3

  No i dobrze ! Widać ,że ma jaja ! A do tego mądry facet i super reżyser /!!! Gratulacje

 • nospam11

  Oceniono 5 razy -1

  Koledzy pomogli.

  Może w wychowaniu też pomogą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX