Kristen Stewart nie została sama. Otrzymała wsparcie od Jodie Foster!

Starsza koleżanka pomaga Kristen w trudnych chwilach.

Po tym, jak wiadomość o zdradzie Kristen Sterwart wyszła światło dzienne, od aktorki odwróciło się wielu jej znajomych. Nie chcieli mieć nic wspólnego z osobą, która skrzywdziła nie tylko ukochanego - Roberta Pattinsona, ale także rodzinę swojego kochanka. Są jednak osoby, na które Kristen może liczyć. To jej najbliżsi (Stewart ukryła się przed światem w domu rodziców), a także Jodie Foster, z którą Kristen zagrała w filmie "Azyl". Jodie klasyfikuje zdradę filmowej Belli jako "błąd młodości". Rozumie rozżalenie Roberta, ale nie zamierza też piętnować Kristen.

Gdy tylko usłyszała nowiny, Jodie skontaktowała się z Kristen, aby zaoferować jej wsparcie. Są bliskimi przyjaciółkami od kiedy zagrały razem w 2002 roku w filmie "Azyl" i Jodie jest dla Kristen jak matka - zdradza informator serwisu radaronline.com.
Jodie powiedziała Kristen, aby nie zważała na krytykę mediów, a także zapewniła, że jeśli tylko dziewczyna chciałaby się wypłakać, jest ona dla niej zawsze dostępna - dodaje informator.

Aktorka wspiera Kristen, a nie martwi się stanem Roberta?

Jodie uwielbia Roberta i jest rozczarowana, że Kristen go zdradziła. Jednak wie, że mając dwadzieścia dwa lata ciągle jest się bardzo młodym, a w tym wieku ludzie popełniają błędy. Jodie ma nadzieję, że Kristen wyciągnie z tego wnioski i dzięki temu zajściu będzie bardziej dojrzałą osobą - komentuje źródło.

Ludzie popełniają różne błędy, ale Kotek nie jest pewny, czy zdradę można tłumaczyć w ten sposób... Błędem młodości może być zafarbowanie włosów na wściekle pomarańczowy kolor, albo zrobienie sobie kolczyka w nosie, ale zdrada?! Nie chcemy piętnować Kristen, nie wiemy, co dokładnie działo się między nią, a Rupertem Sandersem. To reżyser miał uwodzić dziewczynę, która w końcu mu uległa. Jednak nie jesteśmy do końca przekonani, czy to, co mówi Jodie ma sens... Co sądzicie?

nn

Zobacz także:

Zobacz, gdzie ukrywa się Robert Pattinson [ZDJĘCIA]

Kristen Stewart została sama! Odwrócili się od niej WSZYSCY

Robert Pattinson i Kristen Stewart walczą o psa!