Magda Gessler ROZWODZI SIĘ!

Podzieliła już majątek.
Magda Gessler rozwodzi się Znana restauratorka w końcu zdecydowała się na ten krok Jak dotąd Magda Gessler nie miała rozwodu z Piotrem Gesslerem. Okazuje się, że teraz restauratorka w końcu zdecydowała się na ten krok. Podzieliła już majątek. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Magda Gessler nadal nie ma rozwodu z Piotrem Gesslerem, a tu okazuje się, że restauratorka w końcu zdecydowała się na ten krok: - Magda zatrudniła jednego z najlepszych prawników. Problemu z majątkiem nie będzie, bo już podzieliła się z Piotrem nieruchomościami i udziałami w zyskach z restauracji - czytamy w magazynie "Na żywo". Jak na razie skończyło się jednak tylko na zatrudnieniu prawnika. Pozew nie został jeszcze złożony w żadnym sądzie - dowiedział się Plotek.pl. Pierwszą miłością Gessler był Volkhart Mueller, z którym ma syna Tadeusza. Następnie jej serce skradł Piotr Gessler. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub, na świecie pojawiła się ich córka - Lara. Jednak chyba nie warto mieszać biznesu z miłością, bo płomienne uczucie wygasło. Magda zakochała się we współpracowniku Mariuszu Diakowskim. Teraz panem jej serca jest lekarz Waldemar Kozerawski.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Magda Gessler nadal nie ma rozwodu z Piotrem Gesslerem, a tu okazuje się, że restauratorka w końcu zdecydowała się na ten krok:

Magda zatrudniła jednego z najlepszych prawników. Problemu z majątkiem nie będzie, bo już podzieliła się z Piotrem nieruchomościami i udziałami w zyskach z restauracji - czytamy w magazynie Na żywo.

Jak na razie skończyło się jednak tylko na zatrudnieniu prawnika. Pozew nie został jeszcze złożony w żadnym sądzie - dowiedział się Plotek.pl.

Gessler Magdalena Magda corka Lara

Pierwszą miłością Gessler był Volkhart Müller, z którym ma syna Tadeusza. Następnie jej serce skradł Piotr Gessler. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub, na świecie pojawiła się ich córka - Lara. Jednak chyba nie warto mieszać biznesu z miłością, bo płomienne uczucie wygasło. Magda zakochała się we współpracowniku Mariuszu Diakowskim. Teraz panem jej serca jest lekarz Waldemar Kozerawski.

Gessler Magdalena Magda, Kozerawski Waldemar

Jax

Zobacz także:

Magda Gessler otworzyła nową restaurację: Gwiazdy nie dopisały...

Kto poszedł na Madonnę? Narodowy wypełniony gwiazdami!

Księżna Kate i Książę William na trybunach Olimpiady w Londynie! Jacy oni są w sobie zakochani!