Robert Pattinson nie opuszcza domu Reese Witherspoon! Będą podejrzenia o romans?!

Robert Pattinson skłonił Kristen Stewart do tego, by wyprowadziła się z ich wspólnego gniazdka. Sam jednak wcale nie zamierza się tam wprowadzać! Czyżby bał się, że może się tam natknąć na Kristen? A może zdaje sobie sprawę, że pod budynkiem koczują paparazzi? Media donoszą, że nie rusza się z domu Reese Witherspoon.
Co Pattinson robi w domu Witherspoon? Może to romans? Robert Pattinson nie rusza się z domu Reese Witherspoon. Pojawiają się podejrzenia o ich romans Robert Pattinson skłonił Kristen Stewart do tego, by wyprowadziła się z ich wspólnego gniazdka. Sam jednak wcale nie zamierza się tam wprowadzać! Czyżby bał się, że może się tam natknąć na Kristen? A może zdaje sobie sprawę, że pod budynkiem koczują paparazzi? Media donoszą, że nie rusza się z domu Reese Witherspoon. Sytuacja przedstawia się dziwnie, wziąwszy pod uwagę, że Rob wyprowadził się z domu po zdradzie, jakiej Kristen dopuściła się z kimś, z kim pracowała na planie filmowym. Rob grał przecież z Reese w "Wodzie dla słoni" - i grał tam jej kochanka, który odbił ją jej mężczyźnie! Nic dziwnego, że - choć Robert i Reese Witherspoon są tylko przyjaciółmi - pojawiają się podejrzenia o romans. Nic nie zapowiada tego, aby Pattinson zamierzał opuścić posiadłość Reese w Kalifornii. Wygląda na to, że znalazł u niej pocieszenie i czuje się tam dobrze. O ile, oczywiście, można czuć się dobrze, będąc zdradzonym przez ukochaną osobę.... A jaki jest jego stosunek do Kristen? Nienajlepszy... Chyba się nie pogodzą. - Nie może się pozbierać po tym wszystkim. Wie jednak, że promocja nie może odbyć się bez niego i Kristen. To go zżera od środka, że nie może nic na to poradzić i nie ma wyjścia, tylko musi z nią pracować. Jest niepocieszony, że będzie musiał promować "Zmierzch" u jej boku. Czuje się poniżony. To koszmar dla całej ekipy. Wszyscy będą starali się, by nic nie zakłóciło promocji. Fani nie mogą się doczekać ich wspólnych wywiadów. To świetna promocja dla filmu. Jednak Robert nie jest tym zachwycony. Wcześniej chętnie pojawiał się z Kristen na imprezach, na których nie musiał. Teraz nie chce jej widzieć na oczy - powiedział mediom znajomy Roba.

Sytuacja przedstawia się dziwnie, wziąwszy pod uwagę, że Rob wyprowadził się z domu po zdradzie, jakiej Kristen dopuściła się z kimś, z kim pracowała na planie filmowym. Rob grał przecież z Reese w "Wodzie dla słoni" - i grał tam jej kochanka, który odbił ją jej mężczyźnie! Nic dziwnego, że - choć Robert i Reese Witherspoon są tylko przyjaciółmi - pojawiają się podejrzenia o romans.

Actors Robert Pattinson and Reese Witherspoon attend the premiere of

Nic nie zapowiada tego, aby Pattinson zamierzał opuścić posiadłość Reese w Kalifornii. Wygląda na to, że znalazł u niej pocieszenie i czuje się tam dobrze. O ile, oczywiście, można czuć się dobrze, będąc zdradzonym przez ukochaną osobę....

A jaki jest jego stosunek do Kristen? Nienajlepszy... Chyba się nie pogodzą.

Nie może się pozbierać po tym wszystkim. Wie jednak, że promocja nie może odbyć się bez niego i Kristen. To go zżera od środka, że nie może nic na to poradzić i nie ma wyjścia, tylko musi z nią pracować. Jest niepocieszony, że będzie musiał promować "Zmierzch" u jej boku. Czuje się poniżony. To koszmar dla całej ekipy. Wszyscy będą starali się, by nic nie zakłóciło promocji. Fani nie mogą się doczekać ich wspólnych wywiadów. To świetna promocja dla filmu. Jednak Robert nie jest tym zachwycony. Wcześniej chętnie pojawiał się z Kristen na imprezach, na których nie musiał. Teraz nie chce jej widzieć na oczy - powiedział mediom znajomy Roba.

Co o tym sądzicie?

Mau

Zobacz także:

Robert Pattinson zamieszkał w posiadłości Reese Witherspoon

Robert Pattinson uczy się mówić po polsku!

Więcej o: