Macaulay Culkin jest uzależniony od heroiny i leków! Może umrzeć!

Słynny aktor ma poważne kłopoty.
Macaulay Culkin może umrzeć! Słynny aktor jest uzależniony od heroiny i leków. Wygląda przerażająco... Macaulay Culkin znany z roli Kevina, ma poważny problem z narkotykami. Jest tak silnie uzależniony od heroiny i leków, że jeśli z tym nie skończy, szybko umrze. Znów jesteśmy świadkami upadku kolejnego młodego człowiek. Portal The National Enquirer podaje, że Macaulay Culkin, aktor znany z roli Kevina z filmu "Kevin sam w domu", ma poważny problem z narkotykami. - Macaulay Culkin jest uzależniony od narkotyków już od półtora roku. Bierze albo heroinę, albo silny lek przeciwbólowy oksykodon, wydaje na nie około 6000 dolarów miesięcznie. To go zabije - mówi bliski przyjaciel aktora w wywiadzie dla portalu The National Enquirer. Problem z narkotykami zaczął się według tabloidu około półtora roku temu, kiedy to aktor rozstał się z Milą Kunis. Na pewno jego kondycji nie poprawiają medialne doniesienia o romantycznych randkach jego byłej z Ashtonem Kutcherem. W efekcie Culkin coraz bardziej się stacza. - Mieszkanie na Manhattanie zamienił w obskurną melinę, gdzie sprowadza swoich "przyjaciół" ćpunów i wyrzutków życiowych - zdradził The National Enquirer bliski przyjaciel Culkina. Aktor, według informatora portalu, był rok temu już raz bliski przedawkowania. Na szczęście obyło się bez interwencji medycznej. Wygląda na to, że jeśli Macaulay Culkin szybko nie dostanie pomocy, może dojść do tragedii. Macaulay Culkin oczywiście odpiera zarzuty. Jego rzeczniczka w oficjalnym oświadczeniu stanowczo zaprzeczyła informacjom podanym przez The National Enquirer: "Doniesienia The National Enquirer, jakoby Macaulay Culkin miał być uzależniony od heroiny i halucynogenów, są nie tylko kategorycznie bez bezpodstawne lecz także nieprawdopodobnie i śmiesznie fikcyjne. Dla mojego klienta są destrukcyjne i obraźliwe." Rzeczniczka może próbować ratować wizerunek 31-leniego aktora, jednak zdjęcia Culkina ze stycznia nie pozostawiają złudzeń.

Znów jesteśmy świadkami upadku kolejnego młodego człowiek. Portal The National Enquirer podaje, że Macaulay Culkin , aktor znany z roli Kevina z filmu "Kevin sam w domu",  ma poważny problem z narkotykami. Jest tak silnie uzależniony od heroiny i leków halucynogennych, że jeśli natychmiast z tym nie skończy, szybko umrze.

Macaulay Culkinjestuzależniony odnarkotyków już od półtora roku. Bierze alboheroinę albosilny lek przeciwbólowy oksykodon, wydaje na nie około 6000 dolarów miesięcznie.Togo zabije - mówi bliski przyjaciel aktora w wywiadzie dla The National Enquirer.

Actors Macaulay Culkin (L) and Mila Kunis attend Michael Jackson's funeral service held at Glendale Forest Lawn Memorial Park in Glendale, California September 3, 2009. Jackson, 50, the King of Pop, died at UCLA Medical Center after going into cardiac arrest at his rented home on June 25, 2009 in Los Angeles, California. REUTERS/Harrison Funk/The Jackson Family/Handout (UNITED STATES ENTERTAINMENT OBITUARY) NO SALES. NO ARCHIVES. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS

Problem z narkotykami zaczął się według tabloidu około półtora roku temu, kiedy to aktor rozstał się z Milą Kunis. Na pewno jego kondycji nie poprawiają medialne doniesienia o romantycznych randkach jego byłej z Ashtonem Kutcherem. W efekcie Culkin coraz bardziej się stacza.

Mieszkanie na Manhattanie zamienił w obskurną melinę, gdzie sprowadza swoich "przyjaciół" ćpunów i wyrzutków życiowych - zdradził The National Enquirer bliski przyjaciel Culkina.

Ashton Kutcher and Mila Kunis kissing at movie Jobs wrap party in Hollywood July 21, 2012 X17online.com *** Local Caption *** Ashton Kutcher

Aktor, według informatora portalu, był rok temu już raz bliski przedawkowania. Na szczęście obyło się bez interwencji medycznej. Wygląda na to, że jeśli Macaulay Culkin szybko nie dostanie pomocy, może dojść do tragedii.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin oczywiście odpiera zarzuty. Jego rzeczniczka w oficjalnym oświadczeniu stanowczo zaprzeczyła informacjom podanym przez The National Enquirer:

Doniesienia The National Enquirer, jakoby Macaulay Culkinmiał być uzależniony odheroiny ihalucynogenów, są nie tylkokategoryczniebezbezpodstawne,lecz takżenieprawdopodobnieiśmieszniefikcyjne. Dla mojego klienta są destrukcyjne i obraźliwe.

Rzeczniczka może próbować ratować wizerunek 31-leniego aktora, jednak zdjęcia Culkina ze stycznia nie pozostawiają złudzeń.

Macaulay Culkin

zuz

Zobacz także:

Młode gwiazdy z problemami

Madonna już wylądowała Warszawie! Mamy zdjęcia!

Kto poszedł na Madonnę? Narodowy wypełniony gwiazdami!

Więcej o:
Komentarze (28)
Macaulay Culkin jest uzależniony od heroiny i leków! Może umrzeć!
Zaloguj się
 • siwistak

  Oceniono 52 razy 48

  tak to jest kiedy zostawia się dzieci same w domu

 • satanator

  Oceniono 32 razy 22

  Macaulay Culkin może umrzeć. Naprawdę? Każdy może, a nawet umrze tylko nie wiadomo kiedy. Żal mi chłopaka.
  Fakt, wygląda strasznie, ale mój kolega wygląda tak samo, a ma wirusowe zapalenie wątroby typu C. Zarazili go podczas transfuzji krwi. I nie żebym pochwalała narkomanię Culkina, ale człowiekowi może grozić przedwczesna śmierć i przez cudzą głupotę, niekoniecznie przez siebie. I może ktoś palić 40 lat i nie dostać raka, bo w organizmie nie ma rakogennych szczepów, a inny po 2 latach palenia dostanie. Nie wiadomo co komu pisane. To że ćpa nie oznacza, że umrze akurat z przedawkowania. I nie róbcie z jego tragedii afery, bo nie wypada.

 • chrabia

  Oceniono 23 razy 17

  wyglada juz prawie tak samo jak jego dawny przyjaciel, niejaki michael j.

 • wasza_mama

  Oceniono 17 razy 15

  nie ma to jak "BLISKI PRZYJACIEL" ZAMIAST POMOC TO LECI DO MEDIOW I O TYM OPOWIADA

 • nospam11

  Oceniono 18 razy 14

  Zryty beret w dzieciństwie (z wydatną pomocą rodziców) skutkuje wykolejonym życiem w dorosłości. Nie pierwszy to taki przypadek i nie ostatni.

 • lyga81

  Oceniono 13 razy 9

  szkoda chłopaka ...mam nadzieję że mu ktoś pomoże bo rzeczywiście wygląda kiepsko...

 • tandeta

  Oceniono 11 razy 9

  Tak już to wiemy wczoraj to na pudelku przeczytałam -.-

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 9

  U niego to się problemy z gorzałą i prochami zaczęły dawno temu. Jeszcze jako nastolatek chlał na umór.

 • katarina7171

  Oceniono 9 razy 7

  szkoda chłopaka ale on problemy z narkotykami ma odkad pamietam zawsze były z nim problemy,a to że może umrzeć to nic nowego jak bierze here oby udało mu sie z tym wygrac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX