Nowa para w "Pytaniu na śniadanie": Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak! Powiew świeżości?

TVP2 zatrudniła dwójkę nowych prowadzących.
Nowa para w show-biznesie TVP2 ma nowych prowadzących Telewizyjna Publiczna postanowiła odświeża wizerunek. W "Pytaniu na śniadanie" pojawi się nowa para prezenterów - Mateusz Szymkowiak i Paulina Drażba Jak donosi nasze źródło, Telewizyjna Publiczna postanowiła, że nieco odświeży swój wizerunek. Pomóc mają w tym Mateusz Szymkowiak i Paulina Drażba, których wkrótce będzie można oglądać w "Pytaniu na śniadanie". Kim oni są? Mateusz ma już spore doświadczenie: w "The Voice of Poland" prowadził z uczestnikami wywiady zza kulis, współprowadził także tegoroczny "Sylwester z Dwójką", a w samym "Pytaniu na śniadanie" był reporterem i prowadzącym (wymiennie z Pauliną Drażbą) "Czerwonego dywanu". Mateusz angażuje się też w sprawy społeczne. Na Sunrise Fashion Festival wspierał Nergala w namawianiu do oddawaniu szpiku kostnego. Paulinę z pewnością kojarzą wszystkie miłośniczki mody - młoda dziennikarka prowadziła program w LOOKR.TVZ, a z zamiłowania jej szafiarką.

Jak donosi nasze źródło, Telewizja Publiczna postanowiła odświeżyć swój wizerunek i do "Pytania na śniadanie" zatrudniła dwoje nowych prowadzących: Mateusza Szymkowiaka i Paulinę Drażbę!

Kolobrzeg, 20.07.2012, ESKA Music Awards,  NZ. Mateusz Szymkowiak, Paulina Drazba   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Kim są? Mateusz Szymkowiak ma już telewizyjne doświadczenie: w "The Voice of Poland" prowadził wywiady zza kulis z uczestnikami, współprowadził tegoroczny "Sylwester z Dwójką", a w samym "Pytaniu na śniadanie" był reporterem i prowadzącym (wymiennie z Pauliną Drażbą) cykl studyjny "Czerwony dywan". Trzeba przyznać, że jak na 25-latka ma dosyć imponujące "portfolio"!

Mateusz Szymkowiak  Plenerowy koncert

Mateusz dał się także poznać od strony zaangażowania w sprawy społeczne: na Sunrise Fashion Festival wspierał Nergala w namawianiu do oddawaniu szpiku kostnego. Swoją drogą, znamy go trochę. I możemy potwierdzić, że to fajny chłopak:)

Szymkowiak Mateusz, Sablewska Maja, Nergal Adam Darski, Kinga Dubicka, Grycan Weronika

Paulina Drażba swoją karierę również rozpoczęła od bycia reporterką w "Pytaniu na śniadanie". Prowadziła także program o modzie w LOOKR.TVZ, bo z zamiłowania jej szafiarką.

NZ. Paulina Drazba - prowadzaca Bita smietanke towarzyska  Nagranie programu Pytanie na sniadanie, TVP2, 14.04.2011, Wa-wa  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Paulina świetnie wygląda i zna się na modzie. Ją też znamy - często spotykamy się na imprezach, byliśmy też razem na pokazie Evy Minge w Moskwie. Paulina pracowała tam bez wytchnienia. Ciekawe, jak poradzi sobie jako prowadząca.

Baisha

Zobacz także:

Szostak wzięła się za siebie - jeździ na wrotkach i wydaje grube pieniądze w spa!

10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami! Zobacz, kto rozbierał się dla Mellera!

Kasia Tusk NABRAŁA swoich czytelników?! Pisała, że jest we Włoszech, a była w POLSCE?!

Więcej o: