Doda o znanej aktorce: Wiecznie otwarty ryj i nic więcej

Piosenkarka zdradziła internautom, co najchętniej ogląda.
Doda jest "megakinomanką" Piosenkarka zdradziła internautom, jakie filmy najchętniej ogląda. W cyklu "Gwiazdy oglądają" Doda dała się poznać jako pasjonatka kina. - Chodzę na wszystkie możliwe premiery. Jestem megakinomanką - wyznaje piosenkarka. Wielu twierdzi, że Dodzie brak poczucia dobrego smaku czy estetyki. Piosenkarka paraduje w wyzywających strojach i nie stroni od wulgarnego języka. Co taka kontrowersyjna artystka może powiedzieć o kinie? Okazuje się, że całkiem sporo. W cyklu "Gwiazdy oglądają" Doda dała się poznać jako pasjonatka kina. Oczywiście jej recenzje utrzymane były w typowym dla niej stylu. "Mówią, że mam raczej męski gust. W związku z powyższym nie usłyszycie ode mnie nic na temat romantycznych, ckliwych komedii, gdzie panie w słomianych kapeluszach pielą w ogródku i rozmawiają o swoich mężach. Moje ulubione filmy to: 'Troja', 'Gladiator', '300', 'Apocalypto'. (...) Tam gdzie są duzi, spoceni faceci, z mocnym sprzętem." Czy jednak Doda zawsze wybiera jedynie brutalne filmy? Okazuje się, że jednak i w niej drzemie romantyczka. Za najlepszy film na randkę piosenkarka uznała bowiem "Dirty Dincing". Przy okazji potwierdziła, że jest z Błażejem! "To 'Dirty Dancing' - wiem, bo mam chłopaka tancerza. Każda dziewczyna, tak naprawdę, w duszy pragnie być uwiedziona przez megafajnego tancerza." Kino to dla niej obowiązkowa pozycja w jej tygodniowym grafiku. "Chodzę na wszystkie możliwe premiery. Jestem megakinomanką. Jak mnie nie ma raz w tygodniu w kinie, to czuję mały niedosyt." Jako "megakinomanka" nie opuściła także głośnego filmu "Królewna Śnieżka i Łowca". Bardzo dosadnie skomentowała kreację Kristen Stewart. Trzeba przyznać, że trafiła w dziesiątkę. "Ta ze 'Zmierzchu' - tragedia! Aktorka jednej miny - cały czas otwarty ryj i nic więcej."

Wielu twierdzi, że Dodzie brak poczucia dobrego smaku czy estetyki. Piosenkarka paraduje w wyzywających strojach i nie stroni od wulgarnego języka. Co taka kontrowersyjna artystka może powiedzieć o kinie? Okazuje się, że całkiem sporo. W cyklu "Gwiazdy oglądają" Doda dała się poznać jako pasjonatka kina. Oczywiście jej recenzje utrzymane były w typowym dla niej stylu.

Mówią, że mam raczej męski gust. W związku z powyższym nie usłyszycie ode mnie nic na temat romantycznych ckliwych komedii, gdzie panie w słomianych kapeluszach pielą w ogródku i rozmawiają o swoich mężach. Moje ulubione filmy to: "Troja", "Gladiator", "300", "Apocalypto". (...) Tam gdzie są duzi, spoceni faceci, z mocnym sprzętem.

doda

Czy jednak Doda zawsze wybiera jedynie brutalne filmy? Okazuje się, że jednak i w niej drzemie romantyczka. Za najlepszy film na randkę piosenkarka uznała bowiem  "Dirty Dincing". Przy okazji potwierdziła, że jest z Błażejem!

To "Dirty Dancing" - wiem, bo mam chłopaka tancerza. Każda dziewczyna, tak naprawdę, w duszy - pragnie być uwiedziona przez megafajnego tancerza.

Ciekawe, czy na romantycznych wakacjach ćwiczą słynne podnoszenia? Jak jednak na urlopie wytrzyma bez wyjścia do kina? To dla niej obowiązkowa pozycja w jej tygodniowym grafiku.

Chodzę na wszystkie możliwe premiery. Jestem megakinomanką. Jak mnie nie ma raz w tygodniu w kinie, to czuję mały niedosyt.

Doda

Jako "megakinomanka" nie opuściła także głośnego filmu "Królewna Śnieżka i Łowca". Bardzo dosadnie skomentowała kreację Kristen Stewart. Trzeba przyznać, że trafiła w dziesiątkę.

Ta ze "Zmierzchu" - tragedia! Aktorka jednej miny - cały czas otwarty ryj i nic więcej.

Jeżeli kogoś zastanawia skąd Doda bierze pomysły na swoje kosmiczne stylizację, to teraz ma już odpowiedź. Jej ulubioną bohaterką filmową jest... Czarodziejka z Księżyca.

Najbardziej lubię Czarodziejkę z Księżyca. Dlatego na moich koncertach są wizualizacje z Czarodziejką z Księżyca. Miałam absolutnego hopla na tym punkcie. Wszystkie odcinki nagrane na VHS. Masakra.

Doda /forum

Jednak najbardziej inspirująca dla Doda scena nie pochodzi z japońskiej bajki, lecz z amerykańskiej superprodukcji "Troja". Dokładnie zapadł wokalistce w pamięć moment, kiedy Achilles, grany przez Brada Pitta, odpowiada na pytanie, po co jego drużyna jedzie do Troi. Powiedział wtedy: "Jedziemy po nieśmiertelność". Dodę ta kwestia tak zelektryzowała, że na drugi dzień wytatuowała już sobie na przedramieniu wyraz "nieśmiertelność".

doda
Zaskoczył Was filmowy gust Dody?

zuz

Zobacz także:

10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami! Zobacz, kto rozbierał się dla Mellera!

Małe czułostki i intensywne pieszczoty... Zobacz miłosne igraszki gwiazd

Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi!

Więcej o:
Komentarze (43)
Doda o znanej aktorce: Wiecznie otwarty ryj i nic więcej
Zaloguj się
 • popgg

  Oceniono 28 razy 26

  no raczej nie jest wymagającą "megakinomanką"... ale i tak nieźle, że choć tytuły zapamiętała

 • pandzik

  Oceniono 41 razy 25

  Laska potrafi tylko na okrągło powtarzać "masakra" i pie...przy, co jej ślina na język niesie. "Troja" to akurat był słitaśny kawałek dla 12-letnich fanek Brada Pitta, zero treści ,za to wszystko miło żółciutkie. "Apocalypto" pewnie jej się podobało dlatego, że nie musiała specjalnie śledzić tekstu.
  Męskie kino, durna klępo, to jest zupełnie co innego.

 • stysialek141

  Oceniono 36 razy 20

  "Cześć jestem Doda, nie mam nic w głowie i mówię co mi ślina na język przyniesie, hihihi"

 • sensacja

  Oceniono 24 razy 20

  Chyba jednak lepszy wiecznie otwarty ryj, niż wiecznie goła d...a.

 • armandoo

  Oceniono 26 razy 20

  Co do Zmierzchu to ładnie powiedziała, chociaż to się tyczy jej samej również.

 • grzesio123

  Oceniono 19 razy 17

  Wytatuowała sobie słowo "nieśmiertelność"?! Archeologów co ją odkopią czeka szok.

 • opetany

  Oceniono 20 razy 16

  W związku z powyższym, w związku z powyższym......Używa tego co w drugiej wypowiedzi.

 • paula.news

  Oceniono 35 razy 15

  Niech ona spojrzy na siebie!!! Jakoś ten "wiecznie otwarty ryj" robi karierę takią jak jej się nie śniło. Tylko może pozazdrościć Kristen sławy i milionów fanów. Amen
  P.S. Świetnie zagrała w tych filmach.
  A Doda niech idzie się pieprzyć z tą swoją maluteńka "sławą" :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX