Miley JESZCZE bardziej SCHUDŁA? Chwali się płaskim brzuchem na Twitterze!

Piosenkarka jest dumna z nowej figury.
Miley Cyrus jeszcze bardziej schudła? Piosenkarka chwali się płaskim brzuchem na Twitterze! Miley Cyrus nie przejmuje się krytyką nowej figury. Piosenkarka trzyma się surowej diety i dużo ćwiczy. Ostatnio na Twitterze zaprezentowała swój płaski brzuch. Miley Cyrus nie przejmuje się ostrą krytyką nowej figury. Piosenkarka twardo trzyma się surowej diety i dużo ćwiczy - efektami oczywiście chwali się w sieci. Ostatnio na Twitterze zaprezentowała swój płaski brzuch. Czy można już stwierdzić, że piosenkarka przesadza z odchudzaniem? Miley należy do bardzo aktywnie tweetujących gwiazd. Na swoim profilu umieszcza mnóstwo zdjęć. Głównie jest na nich ona sama - czasem w całości, a czasem tylko prezentuje pojedyncze, mocno odchudzone części jej ciała. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Cyrus jest niesamowicie dumna ze swojej sylwetki i nie zamierza jej ukrywać. Wygląda na to, że po słodkiej pulchniutkiej nastolatce nie ma już śladu. Jej miejsce zajęła bardzo chuda kobieta. Wystające kości są, zdaje się, chyba ostatnio modne. A podobno mężczyźni lubią mieć za co złapać...

Miley Cyrus nie przejmuje się ostrą krytyką nowej figury. Piosenkarka twardo trzyma się surowej diety i dużo ćwiczy - efektami oczywiście chwali się w sieci. Ostatnio na Twitterze zaprezentowała swój płaski brzuch. Czy można już stwierdzić, że piosenkarka przesadza z odchudzaniem?

miley cyrus

Miley należy do bardzo aktywnie tweetujących gwiazd. Na swoim profilu umieszcza mnóstwo zdjęć. Głównie jest na nich ona sama - czasem w całości, a czasem tylko pojedyncze, mocno odchudzone, części jej ciała. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Cyrus jest niesamowicie dumna ze swojej sylwetki i nie zamierza jej ukrywać.

Miley Cyrus

Na Twitterze Miley, równie często co ona sama, pojawia się jej pies - rozbrajający buldog Ziggy. Gwiazda nazywa go też "tłuściochem" lub "świnką". Uroczo?

Pies Miley Cyrus, Ziggy

Wygląda na to, że po słodkiej pulchniutkiej nastolatce nie ma już śladu. Jej miejsce zajęła bardzo chuda kobieta. Wystające kości są zdaje się chyba ostatnio modne. A podobno mężczyźni lubią mieć za co złapać...

miley cyrus

zuz

Zobacz także:

Kiedyś były niewinnymi dziewczynkami. Co robią i mówią młode skandalistki?

Miley Cyrus w BIKINI. Spędza wakacje z kolegą!

Najlepsze pupy gwiazd! Zobacz, kto ma najfajniejsze pośladki!