Robert Pattinson zamieszkał w posiadłości Reese Witherspoon

W domu przyjaciółki czuje się bezpiecznie...
Pattinson zamieszkał w domu przyjaciółki W posiadłości Reese Witherspoon aktor czuje się bezpiecznie... Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart i zamieszkał w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon - podał UsMagazine.com Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart i teraz przebywa w Ojai, w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon - czytamy na UsMagazine.com. Podejrzewano, że młody aktor pojechał do Londynu i tam ukrywa się przed zamieszaniem. Prawda jest jednak inna. Reese zaoferowała Robertowi, żeby zatrzymał się w jej domu, niedaleko Los Angeles. W marcu zeszłego roku aktorka wzięła tam ślub z Jimem Tothem. Zdjęcia pięknej posiadłości ukazały się ostatnio w magazynie "Elle Decor". Taka oaza spokoju jest Robertowi teraz naprawdę potrzebna. Źródło portalu UsMagazine.com twierdzi, że aktor "jest w totalnej rozsypce. Kwestionuje wszystko". Reese i Robert zagrali razem w dwóch filmach - "Targowisku próżności" i "Wodzie dla słoni". Od tego czasu się przyjaźnią. A co z Kristen Stewart? Młoda aktorka bezskutecznie próbuje skontaktować się ze swoim ukochanym. Ale on nie jest chętny do rozmowy...

Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart i teraz przebywa w Ojai, w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon - czytamy na UsMagazine.com.

Actors Robert Pattinson and Reese Witherspoon attend the premiere of

Podejrzewano, że młody aktor pojechał do Londynu i tam ukrywa się przed zamieszaniem. Prawda jest jednak inna. Reese zaoferowała Robertowi, żeby zatrzymał się w jej domu, niedaleko Los Angeles. W marcu zeszłego roku aktorka wzięła tam ślub z Jimem Tothem. Zdjęcia pięknej posiadłości ukazały się ostatnio w magazynie "Elle Decor":

.

Taka oaza spokoju jest Robertowi teraz naprawdę potrzebna. Źródło portalu UsMagazine.com twierdzi, że aktor:

Jest w totalnej rozsypce. Kwestionuje wszystko.

Robert Pattinson

Reese i Robert zagrali razem w dwóch filmach: w "Targowisku próżności" i "Wodzie dla słoni". Od tego czasu się przyjaźnią.

Actors Robert Pattinson (L) and Kristen Stewart arrive for the British premiere of 'The Twilight Saga: Breaking Dawn' at Westfield Stratford City cinemas in east London November 16, 2011.  REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT PROFILE SOCIETY)

A co z Kristen Stewart? Młoda aktorka bezskutecznie próbuje skontaktować się ze swoim ukochanym. Ale on nie jest chętny do rozmowy...

Jax

Zobacz także:

Robert Pattinson i Kristen Stewart walczą o psa!

Pattinson i Stewart NIE POTRAFIĄ ze sobą rozmawiać. Wynajęli sobie mieszkania

Pattinson miał oświadczyć się Kristen wiosną! Wszystko zepsuła

Więcej o: