Robert Pattinson ukrywa się w domu znanej aktorki!

Wspiera go w trudnych chwilach.
Pattinson ukrywa się u znanej aktorki Wspiera go w trudnych chwilach. Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart, i przebywa w Ojai, w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart, i przebywa w Ojai, w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon - czytamy na UsMagazine,com. Podejrzewano, że młody aktor pojechał do Londynu i tam ukrywa się przed zamieszaniem. Prawda jest jednak inna. Reese zaoferowała Robertowi, żeby zatrzymał się w jej domu, niedaleko Los Angeles. W marcu zeszłego roku aktorka wzięła tam ślub z Jimem Tothem. Zdjęcia pięknej posiadłości ukazały się ostatnio w magazynie "Elle Decor". Taka oaza spokoju jest Robertowi teraz naprawdę potrzebna. Źródło portalu UsMagazine.com twierdzi, że aktor jest w totalnej rozsypce. Kwestionuje wszystko. Reese i Robert zagrali razem w dwóch filmach: w "Targowisku próżności" i "Wodzie dla słoni". Od tego czasu się przyjaźnią. A co z Kristen Stewart? Młoda aktorka bezskutecznie próbuje skontaktować się ze swoim ukochanym. Ale on nie jest chętny do rozmowy.

Robert Pattinson wyprowadził się z domu, który dzielił z Kristen Stewart i teraz przebywa w Ojai, w posiadłości swojej przyjaciółki Reese Witherspoon - czytamy na UsMagazine,com.

Actors Robert Pattinson and Reese Witherspoon attend the premiere of

Podejrzewano, że młody aktor pojechał do Londynu i tam ukrywa się przed zamieszaniem. Prawda jest jednak inna. Reese zaoferowała Robertowi, żeby zatrzymał się w jej domu, niedaleko Los Angeles. W marcu zeszłego roku aktorka wzięła tam ślub z Jimem Tothem. Zdjęcia pięknej posiadłości ukazały się ostatnio w magazynie Elle Decor:

.

Taka oaza spokoju jest Robertowi teraz naprawdę potrzebna. Źródło portalu UsMagazine.com twierdzi, że aktor:

Jest w totalnej rozsypce. Kwestionuje wszystko.

Robert Pattinson

Reese i Robert zagrali razem w dwóch filmach: w "Targowisku próżności" i "Wodzie dla słoni". Od tego czasu się przyjaźnią.

Actors Robert Pattinson (L) and Kristen Stewart arrive for the British premiere of 'The Twilight Saga: Breaking Dawn' at Westfield Stratford City cinemas in east London November 16, 2011.  REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT PROFILE SOCIETY)

A co z Kristen Stewart? Młoda aktorka bezskutecznie próbuje skontaktować się ze swoim ukochanym. Ale on nie jest chętny do rozmowy...

Jax

Zobacz także:

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Małe czułostki i intensywne pieszczoty... Zobacz miłosne igraszki gwiazd

Ależ to rozkoszny szkrab! Anna Przybylska na spacerze z synkiem Jasiem