Joanna Krupa dostała w twarz!

Od kogo?
Joanna Krupa dostała w twarz! Od kogo? Joanna Krupa została uderzona w twarz przez agresywną kobietę w amerykańskim reality show "The Real Housewives of Miami" Ach, czego się nie robi dla sławy. Można znieść wiele - nawet porządny cios w policzek. To właśnie widzimy w zwiastunie reality show "The Real Housewives of Miami". Nasza Joanna Krupa kłóci się zażarcie z jedną z koleżanek, po czym zostaje uderzona. Jak się okazuje, Joanna walczyła o swoje - agresywna koleżanka chciała jej odbić narzeczonego. - O czwartej nad ranem ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, że Romain całuje się z jedną z dziewczyn w klubie - mówi Joanna do swojej siostry. Widzimy też poważną rozmowę modelki z narzeczonym: - Jeżeli chcesz z nią być, proszę bardzo. Do mnie ustawia się kolejka mężczyzn, więc rób, co chcesz. Jak to wszystko się skończy? Pod wrażeniem zwiastuna jest też Karolina Korwin Piotrowska: - Jezu....czy Dżołana w imię amerykańskiej kariery pozwoliła sobie dać, że tak powiem, "z liścia" w tym żenującym programie... jakaś amerykańska, nabotoksowana na całym ciele pinda bije naszych w amerykańskiej telewizji?? WTF! I to osuszanie łez gąbką do makeupu.... cóż, FEJM - napisała na swoim profilu na Facebooku. My już nie możemy doczekać się premiery.

Ach, czego się nie robi dla sławy. Można znieść wiele - nawet porządny cios w policzek. To właśnie widzimy w zwiastunie reality show "The Real Housewives of Miami". Nasza Joanna Krupa kłóci się zażarcie z jedną z koleżanek, po czym zostaje uderzona:

Joanna Krupa

Co za akcja! Co za emocje! Jak się okazuje, Joanna walczyła o swoje - agresywna koleżanka chciała jej odbić narzeczonego.

O czwartej nad ranem ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, że Romain całuje się z jedną z dziewczyn w klubie - mówi Joanna do swojej siostry.

Widzimy też poważną rozmowę modelki z narzeczonym:

Jeżeli chcesz z nią być, proszę bardzo. Do mnie ustawia się kolejka mężczyzn, więc rób, co chcesz.

Jak to wszystko się skończy?

Joanna Krupa

Pod wrażeniem zwiastuna jest też Karolina Korwin Piotrowska:

Jezu....czy Dżołana w imię amerykańskiej kariery pozwoliła sobie dać, że tak powiem, "z liścia" w tym żenującym programie...jakaś amerykańska, nabotoksowana na całym ciele, pinda bije naszych w amerykańskiej telewizji?? WTF! I to osuszanie łez gąbka do makeupu....cóż, FEJM - napisała na swoim profilu na Facebooku.

Joanna Krupa

Joanna Krupa

My już nie możemy doczekać się premiery :)

The Real Housewives of Miami, Joanna Krupa

Jax

Zobacz także:

Krupa oddaje się w oceanie igraszkom z narzeczonym. WYPADŁY JEJ PIERSI!

Małe czułostki i intensywne pieszczoty... Zobacz miłosne igraszki gwiazd

Więcej o:
Komentarze (11)
Joanna Krupa dostała w twarz!
Zaloguj się
 • nospam11

  Oceniono 28 razy 20

  Zbiorowisko szmat, które sprzedają wszystko za pięć minut złudnej "sławy".
  Tylko splunąć.

 • trzezwy

  Oceniono 29 razy 17

  Mój dziadek (mi) mawiał, że ku wy zrobią wszystko dla pieniędzy.
  (boże, gdzie ja jestem?!)

 • saugdenstock

  Oceniono 22 razy 14

  "america's next top hooker"

 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 12

  Ja bym w mordę tak dała tej suce, które by mnie pierwsza uderzyła, że farbuna by się polała na podłogę.

 • petraa

  Oceniono 16 razy 10

  czyli,że to jest grane czy na poważnie / przecież jej facet jest taki idealny haha wspólne okladli i piękne wywiady o jezuuuuu

 • paulineeekk

  Oceniono 14 razy 6

  oglądam to i oglądam i nie mogę zobaczyć xd w których minutach i sekundach Krupa dostaje w twarz? bo nie mogę tego ogarnąć ;/

 • kupogon

  Oceniono 15 razy 5

  Kupiszcza nie gonię, bo na to nie warto

 • edith333

  Oceniono 17 razy 3

  ale i tak ona kase dostanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX